Satılık Faturalı Lisanslı Adobe Design Premium CS5 - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Satılık Faturalı Lisanslı Adobe Design Premium CS5 - Türkiye Geneli ...

sbryldrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sbryldrm

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Faturalı Lisanslı Adobe Design Premium CS5

Marka / Model: Adobe

Fiyat:

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Kendi reklam ajansım için satın aldığım Adobe Design Premium CS5 paketi ve bir adet Adobe Photoshop CS5 faturalı ve lisanslı olarak satılıktır. Ürünleri satarken fatura keseceğim için sıkıntısızca kullanabilirsiniz.

Ayrıca Pantone kataloğum çantası ile birlikte ve yanında metalik renk pantone kartelası ile satılıktır.

Hp marka çok az kullanılmış ve üzerinde hala orjinal kartuşları olan A3 yazıcı satılıktır. Hiç dolum işlemi görmemiştir. HP Officejet 7000 Wide Format. Ürünün faturası da verilecektir.

1 adet telefon santrali Karel marka olması lazım hiçbir problemi yok.

1 adet masa üstü pc - tam özellikleri bilmiyorum bakmam lazım ama performans makinası her programı ve oyunu çalıştırabilecek kapasitede almıştık.

ilgilenen arkadaşlar aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirler.

E-posta:

Telefon: 0532 242 96 72
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Satılık Faturalı Lisanslı Adobe Design Premium CS5 - Türkiye GeneliSatılık Faturalı Lisanslı Adobe Design Premium CS5 - Türkiye GeneliSatılık Faturalı Lisanslı Adobe Design Premium CS5 - Türkiye GeneliSatılık Faturalı Lisanslı Adobe Design Premium CS5 - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap