Satılık Grafik Tablet Wacom Bamboo Pen (2.el) - Sakarya

İkinci El Pazarı - Satılık Grafik Tablet Wacom Bamboo Pen (2.el) - Sakarya ...

alibabba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alibabba(30)

Grafiker / Aksaray

Alt 24-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Grafik Tablet Wacom Bamboo Pen (2.el)

Marka / Model: Wacom Bamboo Pen

Fiyat: 100 - 150 arası

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Satılık Grafik Tablet Wacom Bamboo Pen (2.el) - SakaryaSatılık Grafik Tablet Wacom Bamboo Pen (2.el) - SakaryaSatılık Grafik Tablet Wacom Bamboo Pen (2.el) - Sakarya

Ürün ile ilgili açıklama: Beyler geçen yıl aldığım fakat hiç kullanamadığım tabletimi satıyorum, sadece bi kaç kez deneme çizimi yaptım, gayet güzel, ekranı geniş, orta seviye için harika, içinde kalemi, üç adet kalem ucu, garanti belgesi(onaylatmadım vatan bilgisayar) kullanım kılavuzu ve Cd mevcut,

ACİLL arkadaşlar bu hafta içi satamazsan üç hafta beklemek zorunda kalırsınız memlekete gidiyorum çünkü

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Satılık Grafik Tablet Wacom Bamboo Pen (2.el) - Sakarya - Satılık Grafik Tablet Wacom Bamboo Pen (2.el) - Sakarya ya da Satılık Grafik Tablet Wacom Bamboo Pen (2.el) - Sakarya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Satılık Grafik Tablet Wacom Bamboo Pen (2.el) - Sakarya İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
fat929292 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fat929292

Matbaacı / İstanbul

Alt 08-01-2013 #3
iletişime gecebilir miyiz
Bu mesajdan alıntı yap