SATILIK iç mekan ROLAND - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - SATILIK iç mekan ROLAND - Türkiye Geneli ...

Hakko44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hakko44

Karikatürist / Samsun

Alt 18-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SATILIK iç mekan ROLAND

Marka / Model: Roland SJ 740

Fiyat: pazarlık var

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Çok temiz, sorunlu kafalar değiiştirilmiş ve bakımı yapılmıştır.İç mekan baskıda ideal markanın ideal makinesi.Meslek geregi 2 adet dış mekan makine aldıgımdan bu makine atölyemin formatına gereksiz kaldı, bu sebeple satıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları SATILIK iç mekan ROLAND - Türkiye Geneli - SATILIK iç mekan ROLAND - Türkiye Geneli ya da SATILIK iç mekan ROLAND - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | SATILIK iç mekan ROLAND - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap