Satılık İleri Grafik Kursu (Bilişim Eğitim Merkezi) - İstanbul

İkinci El Pazarı - Satılık İleri Grafik Kursu (Bilişim Eğitim Merkezi) - İstanbul ...

CosArt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CosArt

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık İleri Grafik Kursu (Bilişim Eğitim Merkezi)

Marka / Model: Bilişim Eğitim Merkezi

Fiyat: 1200

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: İki sene önce aldığım fakat, işim gereği kursa bir türlü başlayamadığım eğitimimi devretmek istiyorum. Programın içerisinde (İleri Photoshop, İleri Illustrator, İleri CorelDraw, İler Indesign ve İleri Acrobat) dersleri yer almaktadır. Kart borcu ödeyeceğim için ödemeyi peşin almam gerekiyor. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.

E-posta:

Telefon: 0535 258 36 79
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Satılık İleri Grafik Kursu (Bilişim Eğitim Merkezi) - İstanbulSatılık İleri Grafik Kursu (Bilişim Eğitim Merkezi) - İstanbulSatılık İleri Grafik Kursu (Bilişim Eğitim Merkezi) - İstanbulSatılık İleri Grafik Kursu (Bilişim Eğitim Merkezi) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap