Satılık İmsakiye Tasarımları CDR

Satılık Tasarımlar - Satılık İmsakiye Tasarımları CDR Sponsorlu Bağlantılar Ankara,Konya,Aksaray illerinde elden teslimat yapılacaktır. Sıfırdan kendim düşünerek yaptım. Biraz fazla yapmışım, fazlalalı satıyorum. Corel formatında olduğundan istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Örnekleri bilerek küçük yükledim çalıntı olmasın. Hepsini yüklemedim, ...

ersu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersu

Grafiker / Aksaray

Alt 21-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara,Konya,Aksaray illerinde elden teslimat yapılacaktır. Sıfırdan kendim düşünerek yaptım. Biraz fazla yapmışım, fazlalalı satıyorum. Corel formatında olduğundan istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Örnekleri bilerek küçük yükledim çalıntı olmasın. Hepsini yüklemedim, devamını satış esnasında göstermek istiyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 21-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim – Fotoğraf ekleme:

Foruma görsel (Fotoğraf / Resim) eklemekte sıkıntı çektiğiniz görünüyor.
Lütfen Foruma Resim Yüklemek bağlantısını kullanarak ilgili anlatımı okuyunuz.
satu7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

satu7

Webmaster / Bursa

Alt 25-06-2010 #4
************ ekle görüşelim kardeş