SATILIK infiniti spectra kafa - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - SATILIK infiniti spectra kafa - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar SATILIK infiniti spectra kafa Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: infiniti spectra kafa 250 cm 1 yıllık YF 8250 III PLUS Fiyat: 18500 Teslimat: Kargo Hariç Fotoğraflar: Ürün ...

kemalcoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kemalcoban

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SATILIK infiniti spectra kafa

Marka / Model: infiniti spectra kafa 250 cm 1 yıllık YF 8250 III PLUS

Fiyat: 18500

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama:
infiniti spectra kafa 250 cm 1 yıllık YF 8250 III PLUS
CNC Router aldığımızdan ve 2. makinamız fazla olduğundan
satılıktır çalışır durumda herhangi bir sorunu yok
canvas tablo baskısı yapacak kadar kaliteli baskısı vardır

E-posta:

Telefon: 0535 288 27 67
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları SATILIK infiniti spectra kafa - Türkiye Geneli - SATILIK infiniti spectra kafa - Türkiye Geneli ya da SATILIK infiniti spectra kafa - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | SATILIK infiniti spectra kafa - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
BuBiM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuBiM

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2012 #3
[b]SATILIK İNFİNİTTİ 8160 III Plus makina ilk günkü gibidir kafalar iyi durumdadır büyük makina alacağım için satıyorum makina 4 kafadır 8 kafadan daha iyi baskı yapar kalite olarak 165 net basım alanı vardır makinanın 1 yıl servis garantisi bulunmaktatır özak tarafından alıcıya hayırlı olsun fiyat olarak 9,000 TL düşünmekteyiz yerimiz bursadadır 544 452 28 88 iletişime geçebilirisiniz
Bu mesajdan alıntı yap