Satılık İnsert Ürünleri

Fotoğraf - Resim - Satılık İnsert Ürünleri ...

Satılık İnsert Ürünleri
Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Satılık İnsert Ürünleri

Alt 03-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar 2012'den bu yana Afyonkarahisar ve çevre illerinde bulunan yerel marketlere insert tasarımı yapmaktayım. Ulusal ürünlerin hemen hemen hepsi mevcut. En azından bu bölgede satılan tüm market ürünleri diyebiliriz. Şu anda ki kapasitede 12 adet şubeli ve tek mağazalı markete sürekli insert yapmaktayım ve gelen ürün listesinin neredeyse tamamını arşivimden karşılayabiliyorum.

Peki bu arşivi nasıl oluşturdun? diye soru gelecek olursa ürünlerin %50'den fazlasını Nikon D90 ve ürün çadırı ile bizzat kendim çektim. %25'lik kısmı google desteği kalan %25 ise firmaların kendilerinden aldığım görsellerdir. Örneğin ABC temizlik ürünlerinin tamamı firmanın kendisi tarafından verilmiştir. Bunun gibi bir çok firma vardır. Bu işi yapanlar bilir en kaliteli ürün resmi firmanın kendi ajansları tarafından hazırlanan ürün görselleridir ve her yerden temin edemezsiniz bu ürün görsellerini.

Peki tam olarak neler var? diyenler için bir liste hazırlamam pek mümkün değil açıkcası fakat SS olarak isteyenlere genel görünümleri atabilirim. Arşiv gayet düzenli bir şekilde ve aradığınız bir şeyi hemen bulabileceğiniz gibi hazırlandı.

Bu işi yapanlar bilir sadece ürün görselleri bazen yetersiz kalabilir yaptığınız tasarım gereği. Bunun için ise gene aynı arşiv içinde bulunan 'Yardımcı Görseller' klasörünü kullanabilirsiniz. Her konuda (Gıda, Temizlik, Kozmetik vs.. ) ürünü destekleyici görseli biraz zor ve zahmetli olsada derledim.

Ayrıca isteyenler için daha önceden elimde hazır bulunsun diye hazırladığım insert tasarımlarınıda ekleyebilirim arşive.

Almayı düşünenler Ö.M yolu ile detaylı bilgi isteyebilirler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Alt 05-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
100 Gösterim - 0 Yorum - Konu Güncel
Bu mesajdan alıntı yap
izmirap35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmirap35