Satılık Ipod Touch 2. Nesil 16 Gb - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Satılık Ipod Touch 2. Nesil 16 Gb - Türkiye Geneli ...

zigunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zigunes

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 22-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Ipod Touch 2. Nesil 16 Gb

Marka / Model: IPOD TOUCH 2. NESİL 16 GB

Fiyat: 350 tl (PAZARLIK PAYI VARDIR.)

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Çok temizdir.ekranı ve arkasını hep kabıyla kullandım. Arkada silikon kabın yaptığı lekeler var ancak yeni alacağınız ipodda da kap kullanacaksanız iz olmaması mümkün değil çok hassas bir malzeme çünkü.

Yazılımı güncel. İçinde 30a yakın oyun var.güncelledikten sonra jailbreak yapmadım ama jailbreak isterseniz yapabilirim.

Ankaradan alacaksanız bireysel yardımcı olabilirim.

Kulaklığı yok çünkü bozuldu,ancak kulaklık bulmak hiç zor değil çoğu kulaklık uyuyor.

Bir siyah bir de pembe kabı var isteğe göre alabilirsiniz.ya birini ya da ikisini.
Pazarlık payı vardır lütfen bana mesaj atınız bir fiyatta anlaşacağımıza eminim.

E-posta:

Telefon: 0538 788 14 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Satılık Ipod Touch 2. Nesil 16 Gb - Türkiye Geneli - Satılık Ipod Touch 2. Nesil 16 Gb - Türkiye Geneli ya da Satılık Ipod Touch 2. Nesil 16 Gb - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Satılık Ipod Touch 2. Nesil 16 Gb - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Satılık Ipod Touch 2. Nesil 16 Gb - Türkiye Geneli | Satılık Ipod Touch 2. Nesil 16 Gb - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap