satılık konica minolta bizhub c500

İkinci El Pazarı - satılık konica minolta bizhub c500 Sponsorlu Bağlantılar teknik servis, bulunduğum yerde yetersiz olduğundan satışa çıkarıyorum. istanbul vb. bir büyük şehirde iseniz bu sorunu yaşamazsınız ve mükemmel bir verim elde edersiniz.. - dakikada 50 kopya a4 ...

kristaladam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kristaladam(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

teknik servis, bulunduğum yerde yetersiz olduğundan satışa çıkarıyorum. istanbul vb. bir büyük şehirde iseniz bu sorunu yaşamazsınız ve mükemmel bir verim elde edersiniz..

- dakikada 50 kopya a4
- 33x48 ebat kağıda baskı
- 250 gr. a. bristole kadar sorunsuz baskı imkanı

alıcı iseniz detay bilgileri için iletişim kurunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...
  1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
cnyttpl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnyttpl

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2009 #3
kardeş telefon numaranı alabilirmiyiz detaylı bilgi için?
Bu mesajdan alıntı yap
black_angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

black_angel(35)

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-11-2009 #4
İletişim kuramıyorum. Nasıl görüşebiliriz?
Bu mesajdan alıntı yap
baye63 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baye63

Baskıcı / Aydın

Bizhub

Alt 30-04-2010 #5
makina ile ilgileniyorum.fiyat ne istiyorsun
Bu mesajdan alıntı yap
ersu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersu

Grafiker / Aksaray

Alt 04-05-2010 #6
Makine kaç yaşında?
Toplam baskı adedi nedir?
Rip ünitesi var mı?
Değişecek parçası var mı?
Ne kadar istiyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
destroy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

destroy

Matbaacı / İzmir

Alt 25-05-2010 #7
makinaın fiyatı nedir bilgilendirirmisin lütfen .
Bu mesajdan alıntı yap
bcc21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bcc21

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2010 #8
mrb arkadaşım bu makineyi satmak istiyorsan iletişim bilgilerini ver yoksa bu kadar insanı meşgul etmeyelim lütfen rica ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap