SATILIK MATBAA - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - SATILIK MATBAA - Türkiye Geneli ...

yekbun akay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yekbun akay

Matbaacı / İzmir

Alt 21-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SATILIK MATBAA

Marka / Model: HEİDEL BERG GTOZ İKİRENKLİ

Fiyat: 35.000 EUR

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: SAHİBİ OLDUĞUM MATBAMI ÇOK ACİL OLARAK SATMAK İSTİYORUM
ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA KOLAYLIK SAĞLANIR
MAKİNAM 1992 MODEL GTOZ ÇİFT RENKLİ BALDVİN SİSTEMDİR YAPTIĞIMIZ BASKI ÖRNEKLERİ GÖREBİLİR VE YERİNDE BASKI YAPABİLİRSİNİZ. AYRICA ADAST 82 LİK OTOMATİK BIÇAĞIMIZDA SATILIK FİYATI 9.000 TL DİR
İLETİŞİM ADRESİM
YEKBUN AKAY
BORNOVA-İZMİR

E-posta:

Telefon: 0232 342 17 76
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları SATILIK MATBAA - Türkiye Geneli - SATILIK MATBAA - Türkiye Geneli ya da SATILIK MATBAA - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | SATILIK MATBAA - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
SATILIK MATBAA - Türkiye Geneli | SATILIK MATBAA - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap