Satılık Maxima Dijital Baskı Makinesi 3.20lik konica minolta baskı kafaları

İkinci El Pazarı - Satılık Maxima Dijital Baskı Makinesi 3.20lik konica minolta baskı kafaları ...

LeventDijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LeventDijital

Baskıcı / Ankara

Alt 10-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,
4.5 ay kullandığımız dijital baskı makinesini satıyoruz. İş ve şehir değişikliğinden dolayı. Hala garantisi devam etmektedir. Sıfırdan farksızdır. Yanında malzeme ve
sıfır UPS ve Bilgisayarıyla beraber. Fiyatımız 26.000$dır.
Bana mesajla ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
nasip olursa talibim size nasıl ulaşabilirim

**************************** lütfen ulaşırmısınız

merhaba paylaşım için çok teşekkürler. tek takıldığım yer harita oldu. o kısmını nasıl ayarlıyoruz?

tamamdır jquery.gmap.min dosyasındaki koordinatları değiştirdim oda çalıştı Satılık Maxima Dijital Baskı Makinesi 3.20lik konica minolta baskı kafaları
Bu mesajdan alıntı yap
ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Forum kuralları

Alt 01-08-2012 #3
**************************** lütfen ulaşırmısınız
Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kendisine ait kişisel bilgilerini (isim soy isim, adres, tel no, m a i l adresi vb.), Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 06-08-2012 #4
Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kendisine ait kişisel bilgilerini (isim soy isim, adres, tel no, m a i l adresi vb.), Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır.
mail adreslerine gösterdiğiniz hassasiyeti site içinde mesaj bölümünde reklam veren firmalarada göstermenizi rica ediyorum...

Sırf bu mesajlar yüzünden siteye ücreti karşılığı verdiğimiz reklamları durdurduk..
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 07-08-2012 #5
mail adreslerine gösterdiğiniz hassasiyeti site içinde mesaj bölümünde reklam veren firmalarada göstermenizi rica ediyorum...

Sırf bu mesajlar yüzünden siteye ücreti karşılığı verdiğimiz reklamları durdurduk..
Sizin rahatsız olduğunuz konulardan bizlerde çok rahatsız durumdayız. Bu durumun önüne nasıl geçebiliriz ? Biz kontrolü yeterince elimizden geldiğince sıkı tutuyoruz. Hepimiz kullanıyoruz bu siteyi. Böyle reklam içerikli konu yada mesajları gördüğünüzde ihbar butonunu kullanırsanız ben yada diğer yönetici arkadaşlarımız en hızlı şekilde konuyu inceler ve kurallar gereğince ne gerekiyorsa yapar emin olun.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
2.el dijital baskı, dijital baski, dijital baski makinalari, dijital baskı makinesi, satılık dijital baskı