satılık oluyumpos optikgözlü plotter. hediyeli.. - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - satılık oluyumpos optikgözlü plotter. hediyeli.. - Türkiye Geneli ...

medyaajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medyaajans(32)

Grafiker / Samsun

Alt 28-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

satılık oluyumpos optikgözlü plotter. hediyeli..

Marka / Model: oluympos optik gözlü plotter

Fiyat: 2100

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: merhaba yaklaşık 3 ay önce bi maceraya kalkışıp iş yeri açim dedim satılık oluyumpos optikgözlü plotter. hediyeli.. - Türkiye Geneli olmadı tutturamadık o yüzden aldığım malzemeler elimde kaldı bunlardan biride plotter kullanmak nasip olmadı 2500 tl ye aldım zararına satış yaptığımız borçları ödemek lazım sonuçta ilgilenenlen yorum yazsınlar aslında birazda acil. makina nasıl geldiyse öyle göndericem eksik yok fazla var hatta yanında 18 vatlık çift bataryalı alman malı einhel marka şarjlı matkapta göndericem 140 tl ye baumaxtan alınmıştır...

E-posta:

Telefon: 0544 973 00 36
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

satılık oluyumpos optikgözlü plotter. hediyeli.. - Türkiye Genelisatılık oluyumpos optikgözlü plotter. hediyeli.. - Türkiye Genelisatılık oluyumpos optikgözlü plotter. hediyeli.. - Türkiye Genelisatılık oluyumpos optikgözlü plotter. hediyeli.. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap