satılık profesyonel düğün davetiyesi tasarımları

Sonuçlanan İlanlar - satılık profesyonel düğün davetiyesi tasarımları Sponsorlu Bağlantılar Profesyonel davetiye tasarımlarımı satmak istiyorum ayrıca talebe göre değişiklik yapabilirim Not:iş teslimi Corel 11 de Gofre, Varak klişeleri bıçak çizimleri bitmiş şekilde yapılacaktır. ilgilelenenlerin özelden mesaj göndermelerini rica ...

ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel davetiye tasarımlarımı satmak istiyorum ayrıca talebe göre değişiklik yapabilirim Not:iş teslimi Corel 11 de Gofre, Varak klişeleri bıçak çizimleri bitmiş şekilde yapılacaktır. ilgilelenenlerin özelden mesaj göndermelerini rica ederim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fuducuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuducuk(35)

Webmaster / Bursa

Alt 11-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ekran görüntüleri koymanız yararınıza olacaktır. Saygılar...
sansiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sansiri(41)

Grafiker / Muğla

Alt 21-06-2009 #3
bence eklemesin ne olursa olsun burada birbirinden prof grafikerler var fikirleri etkileyebilir sonuçta satmak istiyor arkadaş çalınmasın dimi ama satılık profesyonel düğün davetiyesi tasarımları
cavusoglu06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cavusoglu06

Grafiker / Ankara

Alt 24-06-2009 #4
kardeşim ne gerek var satışa internetten indiriyorsun zaten en prof davetiyeleri bıçakları ile birlikte sanmıyorum satabileceğinizi üstelik nasıl bişey olduğunu bile gizlemişsiniz

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2009 #5
Ben ciddi alıcıyı tanır anlar ve doyayı sunarım hem hangi siteymiş bu bıçağı gofresi varaklarını ayırıp dağıtan adresini yazarmısınız

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2009 #6
60 adet tasarımımı sattım teşekkürler ilan geçersizdir
katliwacip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katliwacip

Matbaacı / İstanbul

Alt 06-07-2009 #7
ayhancaa yeni tasarımların varsa görüşelim. bir de referansların var mı daha önceden hangi firmalarla çalıştın katalog ismiyle senin tasarladığın davetiye numaralarını verebilir misin?