satılık roland cx24

Sonuçlanan İlanlar - satılık roland cx24 ...

satılık roland cx24
mermerci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mermerci

Hiç Biri / İstanbul

satılık roland cx24

Alt 03-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sahibinden temiz canavar gibi makinedir.iş değişikliği nedeniyle satıyorum.makinede herhangi bir sorun yoktur.bıçağı ve halısı sıfır olup fiyata program ve kurulumda dahildir.ümraniye carrefour istikamatindeyim. fiyat:2000 tl
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...
  1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.
eraksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 04-08-2009 #3
özelden numaranızı yazarmısınız? ilanınızla ilgileniyoruz.
turkerelmas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkerelmas

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 29-09-2009 #4
makina satılmadıysa özelden mesaj atarmısınız
erkan003 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkan003(43)

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 23-10-2009 #5
beni ararmısınız telim*********
makina satılmadıysa eğer

mermerci

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-10-2009 #6
ya kusura bakmayın yeni üye olduğum için özel mesaj atmayı bulamadım o yüzden burdan yazıyorum.ümraniye inkılap mh.küçüksu cd.no:80 örnek iş mermer(ümraniye nikah dairesi yanı)her zaman dükkandayım ********* gelip görebilirsiniz canavar gibi makine.işler bitti bu işi bıraktığımız için satıyoruz maalesef.ilgilendiğiniz için teşekkürler

mermerci

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-11-2009 #7
admin bey benim özel mesaj atma etkim niye yok acaba.koyduğum ilanında bi anlamı kalmıyo bu arada...
eksen236 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eksen236

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2009 #8
admin bey benim özel mesaj atma etkim niye yok acaba.koyduğum ilanında bi anlamı kalmıyo bu arada...
özel mesajlar kaltı sanırım ama forumda bazı değişikliklerde var. örneğin adres ve telefon bilgileri ile mail adresi yazabiliyonuz bazı bölümlere. buna ikinci el pazarı dahil. bu arada makina satılmadıysa 1000 tl veririm ben nakit ve sıcak :d
0 507 341 76 00
fotobardak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotobardak(97)

Baskıcı / Bursa

Alt 22-11-2009 #9
1200 verim keş para

mermerci

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2009 #10
arkadaşlar markası roland ama modelini yanlış yazmışım.pnc 960 mış satılık roland cx24 yakında resminide koyarım.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları