Satılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Satılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter - Türkiye Geneli ...

ardabalkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ardabalkan(43)

Webmaster / Eskişehir

Alt 15-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter

Marka / Model: Roland Stika SV-15

Fiyat: 2300 Satılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter - Türkiye Geneli

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Satılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter - Türkiye GeneliSatılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter - Türkiye GeneliSatılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter - Türkiye Geneli

Ürün ile ilgili açıklama: 4-5 sene önce bir proje için alınmış, çok çok az kullanılmış ve dolabın dibini boylamıştır. Dün dolabı temizlerken buldum, kullanmam söz konusu olmadığından satıyorum. Orjinal adaptörünü ve CD' sini bulamadım. Dün Bir yeni adaptör aldım, denedim ve faal durumda olduğunu gördüm. Ciddi ilgilenen varsa arayabilir, teşekkürler.

E-posta:

Telefon: 0532 553 56 96
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Satılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter - Türkiye GeneliSatılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter - Türkiye GeneliSatılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter - Türkiye GeneliSatılık Roland Stika SV-15 Masaüstü Cutter - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

ardabalkan(43)

Webmaster / Eskişehir

Alt 20-01-2016 #3
Fiyatı konusunda net fikrim olmadığı için biraz fazla olmuş. Fiyatını 1200 TL olarak güncelliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

ardabalkan(43)

Webmaster / Eskişehir

Alt 15-03-2017 #4
Ürün satılmıştır, buradan silmem mümkün mü bilmiyorum. Admin yardımcı olursa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap