Satılık Şarküteri Fotografları Arıyorum

Satılık Tasarımlar - Satılık Şarküteri Fotografları Arıyorum ...

Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler aylardır aramama rağmen istediğim gibi resimler bulamadğımdan dolayı, acil olarak şarküteri Fotografları arıyorum. (Kırmızı et,tavuk,peynir,salam sucuk vs.,market inserti için kullanıcam)profesyonel çekim olması şartı ile, kendi çektiğiniz yada bir şekilde sizde bulunan,fotograflara ihtiyacım var.Özel mesaj yada mail yolu ile ulaşırsanız sevinirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2009 #3
Benim için arama sonuçlarını buraya eklediğiniz için teşekkür ederim, bu resimlerin hepsi bende mevcut hatta burda olmayan stock photo servisi veren sitelerdekilerde dahil, ama aralarından birkaçı dışında bizim kullandığımız şarküteri ürünleriyle alakası yok.Bizde böyle peynir sucuklar yok malesef
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 17-08-2009 #4
O zaman profesyonel bir fotoğrafçı ile anlaşıp ürün çekimi yapmak daha uygun olur.Hem kaliteli hemde sadece sizin istediğiniz fotolar olur.
magicreate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

magicreate

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-08-2010 #5
Selam Arkadasim; Fotograf konusunda yardimci olabilirim. Leaf Aptus 75 56mp cektigim resimleri satabilirim.

İyi günler aylardır aramama rağmen istediğim gibi resimler bulamadğımdan dolayı, acil olarak şarküteri Fotografları arıyorum. (Kırmızı et,tavuk,peynir,salam sucuk vs.,market inserti için kullanıcam)profesyonel çekim olması şartı ile, kendi çektiğiniz yada bir şekilde sizde bulunan,fotograflara ihtiyacım var.Özel mesaj yada mail yolu ile ulaşırsanız sevinirim.