satılık siyah macbook

İkinci El Pazarı - satılık siyah macbook Sponsorlu Bağlantılar intel core 2 duo 2.2 ghz 4gb ram 320gb hdd f klavye evde kullnılmış garantisi halen devam etmekte işletim sistemi leopard yanında taşıma çantası ve monutör bağlantı kablosu ...

satılık siyah macbook
guguyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guguyas

Matbaacı / Ankara

satılık siyah macbook

Alt 18-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

intel core 2 duo 2.2 ghz 4gb ram 320gb hdd f klavye evde kullnılmış garantisi halen devam etmekte işletim sistemi leopard yanında taşıma çantası ve monutör bağlantı kablosu ve kukusu ile verilecektir.
fiyat 2100 tl dir
ankara
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...
  1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sercan001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercan001

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2009 #3
neden sattığını çok merak ettim
Bu mesajdan alıntı yap