satılık WACOM CINTIQ 12WX - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - satılık WACOM CINTIQ 12WX - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar satılık WACOM CINTIQ 12WX Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: WACOM CINTIQ 12WX Fiyat: 1500 Teslimat: Kargo Dahil Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: Tablet temizdir ve tüm işlevleri ...

triplepen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

triplepen

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

satılık WACOM CINTIQ 12WX

Marka / Model: WACOM CINTIQ 12WX

Fiyat: 1500

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Tablet temizdir ve tüm işlevleri çalışır durumdadır.Çok az kullanılmıştır. Kullanıma bağlı olarak bi kaç kozmetik çiziği vardır ancak kolay kolay farkedilmiyor. Çalışmasına da kesinlikle etkisi yok. Urunun kutusu ne yazık ki yok ancak bütün kutu içeriği mevcuttur.
Ağırlıklı olarak 3d yazılımlarla çalışıyorum ve tabletin ekranlı olması bana bir fayda sağlamıyor, Sonunda yine ekranı kapatıp monitöre bakarak kullanmak zorunda kalıyorum. Haliyle bunun yerine daha az yer işgal eden bir intuos almaya karar verdim. Intuoslar ile takas düşünülebilir.
9 temmuzdan itibaten istanbul'da olmayacağım için o tarihten sonra almak isterseniz ancak döndüğümde teslim edebilirim yada kargoya verebilirim.

E-posta:

Telefon: 0554 238 26 13
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
satılık WACOM CINTIQ 12WX - Türkiye Genelisatılık WACOM CINTIQ 12WX - Türkiye Genelisatılık WACOM CINTIQ 12WX - Türkiye Genelisatılık WACOM CINTIQ 12WX - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap