SATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - SATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbul ...

ManusH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ManusH

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış

Marka / Model: Wacom Cintiq 13HD (DTK1300)

Fiyat: 3674

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

SATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbulSATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbul
SATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbulSATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbul

Ürün ile ilgili açıklama: Wacom'un uzun süredir merakla beklenen 13" boyutlarındaki grafik-çizim tableti 13HD.

Artık teknolojisi eskiyen 12WX modeli yerine 2013 Nisan sonunda satışa çıkan yeni versiyondur,
yoğun talep nedeniyle Avrupa'da Mayıs başı olarak açıklanan satış tarihi daha ileriye alınmıştır.
12WX'de karşılaşılan birçok sıkıntının giderildiği bir modeldir,
herşeyden önce çözünürlük artık FullHD'dir
ve mobil kullanıma en büyük engel sayılan kablo karmaşasından kurtarılmıştır...

Kendi kullanımım için almıştım ama hem iş-değişikliği nedeniyle artık eskisi kadar tablet ihtiyacım kalmadığından hem de ulslararası hızlı kargo, gümrük işlemleri ve vergiler nedeniyle maliyeti de beklediğimden çok fazla olduğu için; henüz kullanmadan satışa çıkarmayı uygun buldum.
Hatta öyle ki geçen açıp, test etmeyi deneyeyim dedim, küçük bir detayı unutmuşum: Amerikan Priz SATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbul. Haliyle deneyemedim bile...

Kutusu ve tüm kutu içeriği eksiksizdir. İlave olarak bugün aldığım priz-dönüştürücü de var artık SATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbul

Tanıtım görselleri değil, birebir ürünün kendi çektiğim fotoğraflarıdır.
Yani "elimde olmayan ürüne düşük fiyat" değil, ilgilenen kişinin alacağı ürünün bizzat kendi fotoğrafıdır.
İstanbul içinde (Avrupa yakası, Ataköy-Şirinevler) görüp inceleme imkanı sağlanır.

Özelliklerini kendi sitesinden yada diğer bir çok inceleme sitesinden öğrenebilirsiniz.

Yine de kısaca:
Ekran/Çizim alanı: 13.3"
Çözünürlük: Full HD (1920x1080 piksel)
Ekran Oranı: 16:9
Ağırlık: 1.2kg
Kalem: Pro Pen
Kalem Hassasiyeti: 2048 baskı seviyesi
Uyumluluk: Windows, MacOS
Kablo: Wacom 3-in-1

Detay resimler ve anlatımlar ilave edilecektir. Şimdilik öncelikle ilanı bu haliyle aktif ediyorum.

Sadece 1 adet mevcuttur, ilk gelen ilk alır SATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbul

Öncelikli tercihim; ürünü görüp inceleyerek elden teslim, nakit ödeme şeklindedir...

Her türlü sorunuz için mesaj atabilirsiniz, gün içinde sürekli olarak maillerimi kontrol etmekteyim, en kısa sürede geri dönerim.

Pazarlık sünnettendir,
ama sünnet dediğin de ucundan accıktır SATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbul

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

SATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbulSATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbulSATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbulSATILIK: Wacom Cintiq 13HD : Yeni model, kutusunda, kullanılmamış - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ManusH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ManusH

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2013 #3
Bu ürün Wacom Cintiq 13HD (DTK1300) satılmıştır.

Ancak ilgilenen olursa, elimdeki diğer tabletler;
WACOM Cintiq 12WX (DTZ-1200W),
Yiynova DP10HD,
için de ayrı ayrı ilanlar açtım.

İş değişikliği nedeniyle, artık grafik tablet ihtiyacı kalmadığından satıştadır.

İlgilenler ilanda yer alan email veya telefon numarası ile iletişime geçebilirler.

Herkese iyi günler,
hayırlı alışverişler dilerim...