Satılık Wacom Inkling- Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Satılık Wacom Inkling- Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Satılık Wacom Inkling Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: WACOM / INKLING Fiyat: 460 TL Teslimat: Kargo Hariç Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: 4 aylık, çok az kullanılmış, ...

remstan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

remstan(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Wacom Inkling

Marka / Model: WACOM / INKLING

Fiyat: 460 TL

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: 4 aylık, çok az kullanılmış, temiz, faturalı, Artı bilg. garantilidir.
Maddi gereksinimden dolayı satıyorum.
İstanbul'da elden veya kargo ile teslim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Satılık Wacom Inkling- Türkiye GeneliSatılık Wacom Inkling- Türkiye GeneliSatılık Wacom Inkling- Türkiye GeneliSatılık Wacom Inkling- Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..