Satılık web dizayn stüdyosu tasarımı(PSD)

Satılık Tasarımlar - Satılık web dizayn stüdyosu tasarımı(PSD) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar yaklaşık 15 gündür çalıştığım bir tasarımı şu an satışa çıkartıyorum... Tamamen Adobe Photoshop CS4 ile hazırlanmış olup herşeyini özenle yaptım her layerin isimlendirmesini bile nedir diye anlaması ...

tadakoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tadakoglu

Öğrenci (Grafik) / Bartın

Alt 13-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yaklaşık 15 gündür çalıştığım bir tasarımı şu an satışa çıkartıyorum... Tamamen Adobe Photoshop CS4 ile hazırlanmış olup herşeyini özenle yaptım her layerin isimlendirmesini bile nedir diye anlaması kolay olsun diye özenle yazdım.Sayfalardan sadece referansları ayrı olarak yaptım diğer sayfalar Anasayfa.psd dosyasından hareketle tasarlanabilir Adobe Flash'tan anlayan biri harika bir şeyler yaratabilir ilgilenenlerin PM atmaları rica olunur minumum 350 TL düşünüyorum bunun altında fiyat vericekler lütfen PM atmasın ayrıca tasarım tektir başka kopyası hiçbir yerde bulunmamaktadır bulunmayacaktır ayrıca tasarımı satın alcakların doğrultusunda ufak tefek değişiklikler istenildiği taktirde yapılabilir.CV mi isterseniz PM atabilrsiniz...
Tasarımdan Önizlemeler
Anasayfa
Layers Paneli
Referanslar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mavisakalcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavisakalcik

Webmaster / Balıkesir

Alt 13-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
başarılar hoş ve sade bir tasarım arkdaşım ama inikci ters butonlar hiç hoş durmuyor Satılık web dizayn stüdyosu tasarımı(PSD)

tadakoglu

Alt 13-08-2009 #3
Dediğim gibi tasarımda alıcı isteği doğrultusunda değişiklikler yapabilirim...
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 13-08-2009 #4
bu fiyata daha iyileri var bence

tadakoglu

Alt 13-08-2009 #5
Alinmayiniz piyasiya asagiya cekenlerden nefret ediyorum o kisiler yaptigi isten utansin//Bu arada fiyat hakkinda yorumlarinizi yapiniz ben normal buluyorum acikcasi//
nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 13-08-2009 #6
Emeğine sağlık, sonuçta bir emek vermişsin fakat arkadaşım sende pek alınma ama bu fiyata bu tasarımı satamassın diye düşünüyorum. İnternette hazır tasarım satan sitelerde çok daha kaliteli ve çok daha gelişmiş tasarımları 50-60 $ a satıyorlar. Alıcı senin iki sayfadan oluşan ve oldukça da basit olan bu tasarımını neden bu rakama almak istesin ki?

Kusura bakma, kolay gelsin, iyi çalışmalar diliyorum.
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 13-08-2009 #7
Ya sonuçta biz bu resimle de bu tasarımı bedavaya almış olmuyo muyuz?
bu noktada bi terslik var sanki?
Sen web sayfasını mı tasarımı mı satıyorsun anlamadım :S
fuducuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuducuk(35)

Webmaster / Bursa

Alt 13-08-2009 #8
Emeğine sağlık, sonuçta bir emek vermişsin fakat arkadaşım sende pek alınma ama bu fiyata bu tasarımı satamassın diye düşünüyorum. İnternette hazır tasarım satan sitelerde çok daha kaliteli ve çok daha gelişmiş tasarımları 50-60 $ a satıyorlar. Alıcı senin iki sayfadan oluşan ve oldukça da basit olan bu tasarımını neden bu rakama almak istesin ki?

Kusura bakma, kolay gelsin, iyi çalışmalar diliyorum.
50-60$'a o tasarımlar herkese satılıyor. Adam 2 hafta o süper siteyi yapmak içni uğraşıyor. Sonra sürümden kazanıyor. Tek kişiye satsa zaten fiyatlar belli, 2-3 bin$. Yoksa senin aklın alıyor mu o kadar emeği 50$'a satmak? Kişi profesyonel düşünüyorsa zaten herkesde olan bir tasarımı kullanmak istemez. O tasarımlar da amatör heveslilere satılıyor zaten...
nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 13-08-2009 #9
50-60$'a o tasarımlar herkese satılıyor. Adam 2 hafta o süper siteyi yapmak içni uğraşıyor. Sonra sürümden kazanıyor. Tek kişiye satsa zaten fiyatlar belli, 2-3 bin$. Yoksa senin aklın alıyor mu o kadar emeği 50$'a satmak? Kişi profesyonel düşünüyorsa zaten herkesde olan bir tasarımı kullanmak istemez. O tasarımlar da amatör heveslilere satılıyor zaten...
Satılık web dizayn stüdyosu tasarımı(PSD) Arkadaşım sana da "Profesyonel tasarım üssü" satışında kolay gelsin.
fuducuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuducuk(35)

Webmaster / Bursa

Alt 13-08-2009 #10
Satılık web dizayn stüdyosu tasarımı(PSD) Arkadaşım sana da "Profesyonel tasarım üssü" satışında kolay gelsin.
Sağolasın Balarısı...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
satılık tasarımlar, tasarım, tema