satılık yerel haber sitesi

Satılık Tasarımlar - satılık yerel haber sitesi ...

sport78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sport78

Webmaster / İstanbul

Alt 20-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yeni yaptığım yerel haber sitesini satışa çıkardım tek kişiye satılacaktır ve fiyatı 300 tl dir

aktivasyon, lisans...vs gibi sorunu yoktur ömür boyu kullanabilirsiniz, sistem asp tabanlıdır, standart asp componentlerini dışında özel bileşen gerekmez

sistemin özelliklerine gelince daha önce tanıtım amaçlı bir konu açmıştım yeni yaptığım yerel haber sitesi Beykoz Haber Ajansı , sistem komple admin panellidir,

reklam yönetimi (flash, gif, jpg formatında reklam yükleyebilme, kaç kere tıklandığına bakabilme )
üye yönetimi ( istenilen üyeye yazar yetkisi atayabilme )
anket yönetimi
galeri yönetimi (resimleri 600x450 ve 150x100 olmak üzere iki parça halinde yükler ufak resimi sitede gösterir tıklandığında büyük resim açar, her resime otomatik isim verir )
ziyaretci defteri yönetimi
kategorisel link yönetimi
kategorisel haber yönetimi ( istenilen haber ana sayfada flash manşet içerisinde gösterilebilir )
ilan yönetimi ( sitedeki üyeler resimli emlak ve otomobil ilanları ekleyebilirler )
...vs

demo adresine buradan bakabilirsiniz ...::: Beykoz Haber Ajansı :::...

demo admin paneli http://dnareklam.net/beykoz/admin/
kullanıcı adı ve şifresi admin dir

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları