Satır hizalama

InDesign - Satır hizalama Sponsorlu Bağlantılar Textbox da başlarında tire işaretli cümleler var. Cümlenin boyu uzun olup alt satıra geçtiğinde tirenin başındaki boşluktan değil cümlenin ilk harfinden hiza almasını istiyorum. Aşağıdaki resimde provided kelimesinin ...

Satır hizalama
efekurnaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efekurnaz

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Satır hizalama

Alt 11-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Textbox da başlarında tire işaretli cümleler var. Cümlenin boyu uzun olup alt satıra geçtiğinde tirenin başındaki boşluktan değil cümlenin ilk harfinden hiza almasını istiyorum. Aşağıdaki resimde provided kelimesinin tam 'once' kelimesinin altına gelmesini istiyorum yani, bakındım ama bulamadım henüz.

Satır hizalama
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Textbox da başlarında tire işaretli cümleler var. Cümlenin boyu uzun olup alt satıra geçtiğinde tirenin başındaki boşluktan değil cümlenin ilk harfinden hiza almasını istiyorum. Aşağıdaki resimde provided kelimesinin tam 'once' kelimesinin altına gelmesini istiyorum yani, bakındım ama bulamadım henüz.

Satır hizalama
Bullet özelliğinden faydalanabilirsiniz. Üst menülerden Type>Bulleted&Numbering>Apply Bullet kısmından ister nokta ister çizgi ayarlama yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
efekurnaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efekurnaz

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-01-2013 #3
Bullet özelliğinden faydalanabilirsiniz. Üst menülerden Type>Bulleted&Numbering>Apply Bullet kısmından ister nokta ister çizgi ayarlama yapabilirsiniz.
Çok teşekkürler :smile:
Bu mesajdan alıntı yap