satıra harf gömme ???

Freehand - satıra harf gömme ??? ...

satıra harf gömme ???
ßéyaßaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ßéyaßaN

Öğrenci (Grafik) / Samsun

satıra harf gömme ???

Alt 29-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freehand mx programı kullanıyorum.(kullamaya çalışıyorum:smile: )satıra harf gömmek istiyorum bir türlü yapamadım.bilenler tarif edebilir mi acaba? şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

gömme olayı

Alt 31-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
freehand mx programı kullanıyorum.(kullamaya çalışıyorum:smile: )satıra harf gömmek istiyorum bir türlü yapamadım.bilenler tarif edebilir mi acaba? şimdiden teşekkürler.
Eğer her hangi bir harfin bir satıra gömmek istiyorsan crtl x ctrl v işini görür ama gömdğpğn harfin diğer harfleri ittirmesi gibi bir şey istiyorsan gömmene gerek yok. herhangi bir harfe ittirme özelliği vererek harfin içerisnde her yere koyabilirsin.İttirme verdiğin harf Koyduğun yerdeki harfleri ittirir.. ctrl+alt+w yeride menü-text-flow around selection ( 11. satırda)
Bu mesajdan alıntı yap
ßéyaßaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ßéyaßaN

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 31-01-2011 #3
öncelikle teşekkürler yanıtladığınız için.o şekilde yaptım zaten bende.hani in desıng de drop yapma özelliği falan var freehand de de var mıdır die öğrenmek istedim ama ittirmeyle hallettim satıra harf gömme ???
Bu mesajdan alıntı yap