Satmaya Kiyamadiginiz Tasariminin

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Satmaya Kiyamadiginiz Tasariminin ...

Digidigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Digidigi

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar hic satmaya kiyamadiginiz bir tasariminiz oldumu , hani ticari olarak bakamadiginiz sanki kendinize ait satilik degildir gibi bisey .....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
satmaya kıyamadığım değilde
bu çok güzel oldu deyip müşteriye göstermediğim tasarımlar olmuşturSatmaya Kiyamadiginiz Tasariminin
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 20-04-2009 #3
henüz iş hayatına atılmadığım için böle bi olay gelmedi başımaSatmaya Kiyamadiginiz Tasariminin
ama çok sevdiğim biraz masraflı ödevlerimi vermeye kıyamadığım oldu..geri alamadığım için zor oluyodu vermekSatmaya Kiyamadiginiz Tasariminin
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #4
İş için yapıyorsam işim içindir, satsam da zaten benimdir... Kendim için çizdiklerimi de gözümü kırpmadan kullanabiliyorum aslında! Yine benim onlar zaten Satmaya Kiyamadiginiz Tasariminin
Bu mesajdan alıntı yap
Digidigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Digidigi

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 20-04-2009 #5
İş için yapıyorsam işim içindir, satsam da zaten benimdir... Kendim için çizdiklerimi de gözümü kırpmadan kullanabiliyorum aslında! Yine benim onlar zaten Satmaya Kiyamadiginiz Tasariminin
Demekki sizin icin üretememek diye bir sorun kalmamis , Tasarimi ilk önce kafadami bitiriyorsunuz yoksa üzerinde calisirkenmi gelisiyor ......
Bu mesajdan alıntı yap
VivaLaKinG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VivaLaKinG

Webmaster / İzmir

Alt 15-05-2009 #6
kafada bitmeli bence Satmaya Kiyamadiginiz Tasariminin
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 15-05-2009 #7
satmayacaksam niye yapayım yahu...
satayım da kazanayım diye yapmıyomuyum zaten XD

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Dexoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 28-06-2009 #8
İlk önce kafanda bi şablon oluşturursun hayalinde bişeyler canlanır.Sonra açarsın bembeyaz bir sayfa bi kaç birşey koymaya başlarsın.Sonra herşey dahada netleşmeye başlar ve ortaya istediğin gibi bir tasarım çıkmış olur.Tasarım bittikten sonrada resme bakarak düşünmeye başlarsın aklına bir kaç birşey daha gelir ve son eklemeleride yaparsın tasarım bitmiş olur :P
Bu mesajdan alıntı yap
oquzhancan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oquzhancan

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 19-07-2009 #9
İlk önce kafanda bi şablon oluşturursun hayalinde bişeyler canlanır.Sonra açarsın bembeyaz bir sayfa bi kaç birşey koymaya başlarsın.Sonra herşey dahada netleşmeye başlar ve ortaya istediğin gibi bir tasarım çıkmış olur.Tasarım bittikten sonrada resme bakarak düşünmeye başlarsın aklına bir kaç birşey daha gelir ve son eklemeleride yaparsın tasarım bitmiş olur :P
Evet evetSatmaya Kiyamadiginiz Tasariminin hele o son eklemeler yokmu şunu şöle yapsam nasl olurdu bunu böle yapsam nasıl olurdu..O bitiriyo.
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2009 #10
Demekki sizin icin üretememek diye bir sorun kalmamis , Tasarimi ilk önce kafadami bitiriyorsunuz yoksa üzerinde calisirkenmi gelisiyor ......
Tabikide ilk önce kafada bitmeli... Oluştururken + olarak farklı birşeyler çıkarsa oda ayrı avantaj Satmaya Kiyamadiginiz Tasariminin

Efoya çok haklı... Satsanda sende kalsada tasarım yine senin tasarımın Satmaya Kiyamadiginiz Tasariminin

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları