savas filmi afisi, yeni calismam

Afiş Tasarımı - savas filmi afisi, yeni calismam ...

lazerosman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lazerosman

Grafiker / Ankara

Alt 03-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaslar

Afis ve diger calismalarima gosterdiginiz elestirileri gozonune alarak dun gece saat 04.30 a kadar calisarak yeni bir afis yaptim. Begeni ve yorumlariniza sunuyorum. Iki versiyonda yapilmistir.
Osman Ozer

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 04-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şimdi hocam öz eleştiri istiyorsan yapayım sana.. programa hakim olduğun kesin fakat bi sorunun var afişin geneline bakıldığında bir çekicilik yada bir hakimiyet yok. üstteki ve ortadaki yazı fontları seçimi yanlış. çok fazla göze çarpmamalı o yazılar sonuç olarak sen görsel bir anlatım yapmalısın ve ortaya koyduğun 4 asker fotoğrafı 4 askerin fotoğrafının ışıkları farklı en önemlisi ise senin çalışmanın ışığı ve renk tonuyla bağdaşmıyor. sağdaki fotoğrafta bir zaferi gösteren tank üzerindeki insanlar var ve zafer savaş sonrası olur arka fona koyduğun yeşil alan ve evler savaş sonrasını andırmıyor yani savaşı bu kadar renkli anlatmamalısın. çalışman güzel elbette ama ben ince eleyip sık dokuyan biri olduğumdan beğendiğimi söyleyemem savas filmi afisi, yeni calismam teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afisi, calismam, filmi, savas, yeni

« Canon.. | Fire-ETC »