savaş resimleri aranıyor

Resim - savaş resimleri aranıyor Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar konuyu doğru yere açı açmadığımı bilmiyorum ama bana acele 4 büyük savaşın resimleri panoroma olarak arıyorum. internette aradım bulamadım buraya baktım gene bulamadım veya doğru yazamadım. bu ...

savaş resimleri aranıyor
srknycl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srknycl

Bilg. Teknikeri / İstanbul

savaş resimleri aranıyor

Alt 07-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar konuyu doğru yere açı açmadığımı bilmiyorum ama bana acele 4 büyük savaşın resimleri panoroma olarak arıyorum. internette aradım bulamadım buraya baktım gene bulamadım veya doğru yazamadım. bu anıtkabirde atatürk müzesinde olan resimler lazım. eğer elinde olan varsa paylaşırsa çok sevinecem. çok uğraştım ama bulamadım birazda zor durumdayım. yüksek çözünürlükte olursa çok iyi olur.. şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları