saw VII(7) afiş tasarımı

Afiş Tasarımı - saw VII(7) afiş tasarımı Sponsorlu Bağlantılar imageshack den gör ilk afiş çalışmam eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum :wink:...

saw VII(7) afiş tasarımı
misalim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misalim

Matbaacı / Sinop

saw VII(7) afiş tasarımı

Alt 05-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

saw VII(7) afiş tasarımı

imageshack den gör

ilk afiş çalışmam eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk olduğu belli filmlerden ziyade yapılan afişleri biraz daha incelersen gelecekte çok iyi işler çıkarabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 05-02-2010 #3
Afişinizde bu katilin yer alması ACI bir seçim olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
xcalibur35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xcalibur35

Matbaacı / Kars

Alt 05-02-2010 #4
Grafikerlikte olumsuz düşünce bane göre mesleğine yakışmıyor. Örneğin ben hiç anlamadığım yada nasıl diyim örneğin bir çömlek yapmak istesem çiçek vazosu yapmayı denerim her halde. Şimdi sizin ilk tasarım şiddet, kan, falan filan bana göre ilk önce biraz düşünce tarzınızı değişmenizi öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
misalim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misalim

Matbaacı / Sinop

Alt 05-02-2010 #5
istediğim buydu eleştirileriniz için saolun ben bunu istiyorum korku macera film gibi afiş yapmak
Bu mesajdan alıntı yap
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 05-02-2010 #6
istediğim buydu eleştirileriniz için saolun ben bunu istiyorum korku macera film gibi afiş yapmak
bunu becerememişsin birde senin yapmak istediğinle yaptığın çok farklı şeyler bana göre

Grafikerlikte olumsuz düşünce bane göre mesleğine yakışmıyor. Örneğin ben hiç anlamadığım yada nasıl diyim örneğin bir çömlek yapmak istesem çiçek vazosu yapmayı denerim her halde. Şimdi sizin ilk tasarım şiddet, kan, falan filan bana göre ilk önce biraz düşünce tarzınızı değişmenizi öneririm.
arkadaşında dediği gibi önce vazo yapmayı dene önce kimse anasının karnında öğrenmiyo çoook çalışman gerek çoook
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş, testere, vıı