Sayfa 1-2 gün sonra neden değişiyor?

Php, Asp, Perl, Html - Sayfa 1-2 gün sonra neden değişiyor? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar gerek localhostta gerekse ftp den atınca sıkıntı çıkarmadan site çalışıyor. Yalnız belli bir zaman sonra (bazen aynı gün bazen 3 gün sonra) site değişiyor. Orta tarafta iframe, ...

r_korkmaz44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

r_korkmaz44

Eğitimci / Malatya

Alt 05-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar gerek localhostta gerekse ftp den atınca sıkıntı çıkarmadan site çalışıyor. Yalnız belli bir zaman sonra (bazen aynı gün bazen 3 gün sonra) site değişiyor. Orta tarafta iframe, üst ve sağ taraftaki menülerde ajax (query ) bulunuyor.
Site bozulunca şöyle oluyor: Üst taraftaki banner(query) tek tek geçeceğine alt tarafa resim gibi ekliyor. Ana sayfadaki orta taraf(iframe kısmı) gözükmüyor. Ayrıca menülere tıklayınca içerikleri iframe yerine ayrı bir pencerede açıyor. Bir türlü çözemedim. iframe virüsünden şüpheleniyorum. İnternetten araştırdım. iframe nin src si değişiyor. diyor. baktım aynı benim verdğim src.
Acaba sorun iframe demi? Yoksa query ler belli bir zaman sonra çakışmamı yapıyor? Yada daha değişik bir virüsmü?

Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları