sayfa 2mm boşlukla başlıyor.yardım edin lütfen

Dreamweaver - sayfa 2mm boşlukla başlıyor.yardım edin lütfen ...

by_arda2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_arda2(24)

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 05-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

derdimi anlatmak için en iyisi resim yükleyeyim daha iyi anlarsınız...bütün int. sayfaları sayfa tam baslıyor ama benimki 2 mm boslukla baslıyor.bu arada dw ile yaptım,frontpage ile de denedim olmadı.lütfen yardım edin.çünkü bunu asp.net bilen HOCAmda yapamadı:smile:
dreamwear deki önizlemesi
sayfa 2mm boşlukla başlıyor.yardım edin lütfensayfa 2mm boşlukla başlıyor.yardım edin lütfen
ie deki önizlemesi
URL=http://img694.imageshack.us/i/balksz1kopyav.jpg/]sayfa 2mm boşlukla başlıyor.yardım edin lütfen[/url]sayfa 2mm boşlukla başlıyor.yardım edin lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1- Dream weaver da page properties ( sayfa özelliklerinde )' de ;
* top margin * Left margin *Right margin alanları var.
sayısal bir değer girilmişse ön izlemesinde o boşluklar cıkabilir.
2- İkinci olasılık ise iki tag arasında vermiş olduğun resmin orjinalinde beyaz alan var olabilir.
3- DW ' de içine koymuş olduğun hücrenin alanı ile resmin sıfıra sıfır tam oturması gerekir.
örn: hücre alanı 100 px x 100 px ise remin ebatıda aynı olmalıdır.Yada hücre özelliğinde yüzde yüz kullan seceneiğini kullanın.
Bu mesajdan alıntı yap
by_arda2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_arda2(24)

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 05-12-2009 #3
1- Dream weaver da page properties ( sayfa özelliklerinde )' de ;
* top margin * Left margin *Right margin alanları var.
sayısal bir değer girilmişse ön izlemesinde o boşluklar cıkabilir.
2- İkinci olasılık ise iki tag arasında vermiş olduğun resmin orjinalinde beyaz alan var olabilir.
3- DW ' de içine koymuş olduğun hücrenin alanı ile resmin sıfıra sıfır tam oturması gerekir.
örn: hücre alanı 100 px x 100 px ise remin ebatıda aynı olmalıdır.Yada hücre özelliğinde yüzde yüz kullan seceneiğini kullanın.
yardımlarınız için teşekkür ederim top margin ,left margin ve right margin leri 0 px yapınca sorun düzeldi.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?