Sayfa ayarlarıyla ilgili

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Sayfa ayarlarıyla ilgili Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar sacma sapan bır yere takıldım .. bu kadar ps bılıyorum ama sayfayı nasıl yatay yapıyoruz bılen soylesın noolur.demekkı bunca zaman hep dık calısmalarım olmus bıde bılıyorum photoshopu ...

Sayfa ayarlarıyla ilgili
aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Sayfa ayarlarıyla ilgili

Alt 18-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar sacma sapan bır yere takıldım .. bu kadar ps bılıyorum ama sayfayı nasıl yatay yapıyoruz bılen soylesın noolur.demekkı bunca zaman hep dık calısmalarım olmus Sayfa ayarlarıyla ilgili bıde bılıyorum photoshopu dıyordum Sayfa ayarlarıyla ilgili
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Acil yardım lutfen beklıyorum clısma ustundeyım
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 18-04-2009 #3
Image >> Canvas Size den Genişlik ölçüsünü yükseklikten büyük bir değere getirirseniz sayfanız yatay biçim kazanacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
narabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narabi

Grafiker / Van

Alt 18-04-2009 #4
yeni sayfa açarken verdiğiniz ölçülerin yerlerini değişin derim ama sorununuz tam belli değil ne olduğu
Bu mesajdan alıntı yap