Sayfa Küçültme Nasıl Yapılır

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Sayfa Küçültme Nasıl Yapılır Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben diyelim 35x55cm lik bi sayfa açıp çalışma yaptım bu çalışmayı ben 15x25cm'ye düşürmek istiyom nasıl yapabilirim. Detaylı olarak bilgi verirseniz sevinirim.:smile:...

afrakt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afrakt

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 02-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben diyelim 35x55cm lik bi sayfa açıp çalışma yaptım bu çalışmayı ben 15x25cm'ye düşürmek istiyom nasıl yapabilirim.

Detaylı olarak bilgi verirseniz sevinirim.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dreamland isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dreamland

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Windows + Ardboards panelini aç çıkan panelde 1 Artboard yazan bölüme çift tıkla. Çıkam menüden Position ayarlarını 15x25cm yap.

Bu işlem için Ardboard Tool Shift + O yuda kullanabilirsin ayarlar yukarıdaki bölümdedir.
Bu mesajdan alıntı yap

afrakt

Alt 03-01-2012 #3
Teşekkürler.Sonra Şekillerin hepsini seçip kendimiz o sayfaya göre oturtuyoz heralde.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-01-2012 #4
Teşekkürler.Sonra Şekillerin hepsini seçip kendimiz o sayfaya göre oturtuyoz heralde.
Evet.

Sayfa küçültmenin bir diğer yoluda CTRL + Alt + P 'den dir.
Bu mesajdan alıntı yap

afrakt

Alt 03-01-2012 #5
teşekkürler Sayfa Küçültme Nasıl Yapılır Sayfa Küçültme Nasıl Yapılır Sayfa Küçültme Nasıl Yapılır Biz Illustratoru iyice öğreniyoz ama bizim memleketteki reklamcılar corelci.Acaba ilerde iş bulabilirmiyim.Photshop bilgim ileri seviye zaten.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-01-2012 #6
teşekkürler Sayfa Küçültme Nasıl Yapılır Sayfa Küçültme Nasıl Yapılır Sayfa Küçültme Nasıl Yapılır Biz Illustratoru iyice öğreniyoz ama bizim memleketteki reklamcılar corelci.Acaba ilerde iş bulabilirmiyim.Photshop bilgim ileri seviye zaten.
Bu memlekette powerpointte çalışanlar bile iş bulduğuna göre merak etme aç kalmazsın. Sayfa Küçültme Nasıl Yapılır

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap