sayfa ölçümü pdf görmüyor

InDesign Soru ve Sorunlarınız - sayfa ölçümü pdf görmüyor Sponsorlu Bağlantılar slm. ındesing ve ıllustratör cs6 programlarınında A4 ölçünün dışında pdf kaydı olmuyor. ufak bir çalışma yaptım. pdf kadı alıyorum fakat a4 ün tam ortasına geliyor... kenarda beyaz boşluklar ...

dicaprioner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dicaprioner

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm. ındesing ve ıllustratör cs6 programlarınında A4 ölçünün dışında pdf kaydı olmuyor.
ufak bir çalışma yaptım. pdf kadı alıyorum fakat a4 ün tam ortasına geliyor... kenarda beyaz boşluklar kalıyor.. ben direk iş ölçümü kroslarıyla kayıt etmek istiyorum.. fakat olmuyor bir türlü.. sorun ne olabilir. bu arad pdf içerisinden kağıt ölçümü giriyorum... bu arad ölçüm 15cm x15cm bir sol üst köşeden delinecek bir iş.. arkalı önlü baskı yapılacak.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

faruk kurucam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faruk kurucam

Grafiker / Bursa

Alt 08-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
anladığım kadarıyla print (cmd+p) den pdf yapmaya çalışıyorsun save as yaparak alırsan oluşturduğun sayfayı pdf alırsın. Ya da print den Printer'ı adobe postscript i seçip PPD dosyasınıda acrobat distiller CS seçip ebadı custom yaparsan isteğin ebadı girebilirsin. sayfa ölçümü pdf görmüyor
Bu mesajdan alıntı yap