Sayfada istediğimiz yere tablo koyma?

Web Tasarımı - Sayfada istediğimiz yere tablo koyma? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar dreamweaverda sayfanın herhangi istediğimz biryerine resim veya tablo nasıl koyuyoruz. sanırım div ile oluyor ancak onuda ben bılmıyorum. lütfen bi yardım:worried:...

theturkayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theturkayy

Webmaster / İstanbul

Alt 08-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar dreamweaverda sayfanın herhangi istediğimz biryerine resim veya tablo nasıl koyuyoruz. sanırım div ile oluyor ancak onuda ben bılmıyorum. lütfen bi yardım:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

M@rcos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Eğitimci / İstanbul

Alt 09-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayfanın herhangi bir yerine bir çerçeve eklemek istiyorsan CSS bilgin olması lazım.
Bunu tablo ile yapman çok zor tahmin ettiğin gibi div ile yapabilirsin.
Dreamweaver CS4 versiyonunda Layout sekmesinde Draw AP Div butonuna basıp sayfaya bir çerçeve çizebilirsin.
CS3 versiyonunda Common sekmesinde olması lazım.

Ancak ufak bir not düşeyim bu yapacağın çerçeve farklı monitörlerde aynı konumu koruyacağı için farklı yerlerde açılabilir. Yani önerilmez.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
theturkayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theturkayy

Webmaster / İstanbul

Alt 09-06-2010 #3
saolun halletım sorunu
Bu mesajdan alıntı yap