Sayfanın background u na farklı temalar nasıl yüklenir?

Corel Draw - Sayfanın background u na farklı temalar nasıl yüklenir? Sponsorlu Bağlantılar Corelde bir sayfanın arkaplanına değişik göze batmayacak desenler yüklemek istiyorum.Bunu yaparkende dolgulardaki basit dolguları kullanmak istiyorum ama sayfanın arkaplanına yüklenecek şeyler çok sınırlı, ya düz renk verilir yada ...

dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 08-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corelde bir sayfanın arkaplanına değişik göze batmayacak desenler yüklemek istiyorum.Bunu yaparkende dolgulardaki basit dolguları kullanmak istiyorum ama sayfanın arkaplanına yüklenecek şeyler çok sınırlı, ya düz renk verilir yada bitmap resim yüklenir.Ama elimde resimler yok ve ben bunu corelin dolgularındaki dolguları kullanmak istiyorum nası yaparım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

infoask isimli Üye şimdilik offline konumundadır

infoask

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
google ye gir

grafikler (görseller) bölünde şunları ara

1600x1200 soft light ya da 1600x1200 soft texture ya da

soft colour, rainbow colour, rainbow palette

böyle şeyler

Bu mesajdan alıntı yap
musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

Alt 11-07-2008 #3
Corelde bir sayfanın arkaplanına değişik göze batmayacak desenler yüklemek istiyorum.Bunu yaparkende dolgulardaki basit dolguları kullanmak istiyorum ama sayfanın arkaplanına yüklenecek şeyler çok sınırlı, ya düz renk verilir yada bitmap resim yüklenir.Ama elimde resimler yok ve ben bunu corelin dolgularındaki dolguları kullanmak istiyorum nası yaparım?
ister resim ister corel'in dolgularını kullanın, yapacağınız gayet basit.

Layout / Page background'a giriyorsunuz. düz bir renk girmek istiyorsanız solid bölümünü aktif hale getirerek istediğiniz rengi veriyorsunuz. Eğer resim kullanmak istiyorsanız, bitmap'ı aktif hale getiriyorsunuz. Ve kullanmak istediğiniz resmin linkini işaretliyorsunuz.

Corel'in içindeki dolguları kullanmak istiyorsanız kullanmak istediğiniz sayfa ebadında bir dikdörtgenin içinde dolguyu yerleştirerek onu bir yere kaydedin, page background'da bitmap'ı işaretledikten sonra da o resmi linkleyin...

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 12-07-2008 #4
cevaplarınız için teşekkürler sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
background, farklı, nasıl, sayfanın, temalar, yüklenir