Sayfanın boyutunu değiştirme (Soru)

Web Tasarımı - Sayfanın boyutunu değiştirme (Soru) Sponsorlu Bağlantılar Dreamweawer 8 ile bir sayfa oluşturdum fakat sayfa 4 tane frameset den oluşuyor solda menüden herhangi bir linke tıklayınca sağda açılıyor. Fakat sağda açılan kısmın altına küçük bir ...

Muzo-ozuM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Muzo-ozuM

Webmaster / İstanbul

Alt 01-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dreamweawer 8 ile bir sayfa oluşturdum fakat sayfa 4 tane frameset den oluşuyor solda menüden herhangi bir linke tıklayınca sağda açılıyor.
Fakat sağda açılan kısmın altına küçük bir kısım ekledim o kısıma eklediim resim biraz büyük olduğu için yanlızca o küçük kısmın yanında yukarı aşağı kaydırma çubuğu çıktı ben bunun yerine sayfayı aşağıya doğru büyültmek istyiyorum yani o kaydırma çubuğu komple bütün sayfayı aşağıya kaydırsın.

Aşağıdaki resimle daha iyi anlayabilirsiniz

Acil lazım lütfen yetiştirmem gerekn birşey...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 01-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
onu anca frame boyutlarıyla ayarlayabilirsin. Ama yinede scroller ları kaldırmak için scrolling="no" komutunu kullanabilirsin. Sana tavsiyem dinamic bir dil öğren asp, php vb gibi orda bu işleri çok rahat yapabilirsin bu şekilde biyere varman çok zor kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
bycelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bycelebi

Grafiker / Eskişehir

Alt 01-05-2009 #3
" Sana tavsiyem dinamic bir dil öğren asp, php vb gibi orda bu işleri çok rahat yapabilirsin bu şekilde biyere varman çok zor kolay gelsin "
Aynen katılıyorum arkadaşa
Bu mesajdan alıntı yap
Muzo-ozuM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Muzo-ozuM

Webmaster / İstanbul

Alt 02-05-2009 #4
tavsiye için saolun yakında başlıcam php ye umarım :/
Bu mesajdan alıntı yap
ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 02-05-2009 #5
dinamik dil olarak tavsiyemse bir çok kişinin aksine asp dir bence öğrenilmesi daha kolay bir dil
Bu mesajdan alıntı yap