Sayfanın içine kutu ekleme ??

Dreamweaver - Sayfanın içine kutu ekleme ?? ...

sol_ak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sol_ak

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 31-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Başlık yanlış olmuş olabilir. Özür

Ps'de bir site yapıp save for web ile kayıt edip(html olarak kayıt etti) html dosyasının uzantısını txt olarak değiştiridim sayfanın kodlarını alıp dw de code bölümüne yapıştırdım. sayfayı bu şekilde dw'de açmış oldum.

ps'de Rounded Rectangle Tool ile çizilmiş bir kare var. ben bu karenin içine dw'de tablo şeklinde bir referans listesi eklemek istiyorum ama bu liste sadece kutunun içinde olucak yani kutunun kenarında aşağu/yukarı kaydırma çubuğu olacak. bunu nasıl yapabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

WeBKıLaVuZu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeBKıLaVuZu

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başlık yanlış olmuş olabilir. Özür

Ps'de bir site yapıp save for web ile kayıt edip(html olarak kayıt etti) html dosyasının uzantısını txt olarak değiştiridim sayfanın kodlarını alıp dw de code bölümüne yapıştırdım. sayfayı bu şekilde dw'de açmış oldum.

ps'de Rounded Rectangle Tool ile çizilmiş bir kare var. ben bu karenin içine dw'de tablo şeklinde bir referans listesi eklemek istiyorum ama bu liste sadece kutunun içinde olucak yani kutunun kenarında aşağu/yukarı kaydırma çubuğu olacak. bunu nasıl yapabilirim ?
net söylede bişi anlamadım:kiss1: tablolarla yap scrolloning kullan yazım hatası olabilir ok
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ekleme, içine, kutu, sayfanin