sayfayı yan çevirme

Microsoft Office Word - sayfayı yan çevirme ...

sayfayı yan çevirme
tsira_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tsira_(32)

Grafiker / Ankara

sayfayı yan çevirme

Alt 02-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar wordde tek bir sayfayı nasıl yan çevirebilirm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sayfayı yan çevirme
Bu mesajdan alıntı yap
ceyhuntekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceyhuntekin

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2011 #3
Yatay yapmak istediğin sayfadan önceki sayfanın sonuna (metnin bittiği yere) page layout> page breaks > section breaks (next page) ondan sonra bu işlemi yatay olacak sayfanın sonuna da yap ki ondan sonraki sayfalar da yatay olmasın. Bu işlem sayfaların birbiriyle olan bağını koparmaktadır (biçim olarak diyorum yoksa sayfaya olan bir şey yok) bu işlemlerden sonra yatay olmasını istediğin sayfanın yazı olan herhangi bir yerine tıklayarak page layout > orientation > landscape seçeneğini seçersen sayfanın dokümanın geri kalanın sayfa düzeni bozulmadan tek sayfanın yatay olmasını sağlayabilirsin.

Not: page break'ı sayfanın sonunda yazının bittiği yere koymayı unutma herhangi bir break varsa onu kaldır yoksa yeni yatay bir sayfa açmaktan öteye gidemezsin.
Bu mesajdan alıntı yap