sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala Sponsorlu Bağlantılar sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri alabiliyorum. bu neden kaynaklanıyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardım ederbilir misiniz?:worried:...

sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Dosya22

Alt 26-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri alabiliyorum. bu neden kaynaklanıyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardım ederbilir misiniz?:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Ctrl + alt + z" ile birden fazla sayıda geri al işlemi yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 26-03-2010 #3
teşekkür ederimmmmmmm
peki PS le ilgili bana tavsiye edebileceğiniz site var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2010 #4
teşekkür ederimmmmmmm
Tam yerindesiniz, hiçbir yere ayrılmayın derim. sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-03-2010 #5
Tam yerindesiniz, hiçbir yere ayrılmayın derim. sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
İlahi Özgül... :rofl::rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sonay Görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 26-03-2010 #6
teşekkür ederimmmmmmm
Grafikerler.Net! • Photoshop

Derslerden , bütün sorunlarının çözümüne kadar tavsiye edilebilecek tek site. sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 26-03-2010 #7
harikasınız sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2010 #8
İlahi Özgül... :rofl::rofl::rofl::rofl:
Dün bir öğrenme mevzusu vardı ya, işte dün ben buradaydım. Ondan bu emin halim. sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 26-03-2010 #9
Grafikerler.Net! • Photoshop

Derslerden , bütün sorunlarının çözümüne kadar tavsiye edilebilecek tek site. sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
bir soru daha sorabilirim dimi sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
eps uzantılı dosyayı PS de nasıl açabilirim yoksa açamazmıyım sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-03-2010 #10
bir soru daha sorabilirim dimi sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
eps uzantılı dosyayı PS de nasıl açabilirim yoksa açamazmıyım sayın arkadaşlar benPS de yeniyim ve bir sorun var sadece 1 kere yada 2 kere geri ala
Açabilirsiniz açmasına ama üzerinde herhangi bir değişiklik yapma şansınız yok.
Değişiklik yapabilmeniz için vektörel bir programda açmanız gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları