sayısal dizgi(test kitapları)+ basit grafik tasarımları - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - sayısal dizgi(test kitapları)+ basit grafik tasarımları - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar sayısal dizgi(test kitapları)+ basit grafik tasarımları Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Sayısal sözel test kitabı şeklinde dizgi yapabilecek ve hertürlü ufak reklam çalışmalarımızı kapak tasarımlarımızı yapabilecek birini ...

atolyeegitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atolyeegitim

Eğitimci / İstanbul

Alt 15-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sayısal dizgi(test kitapları)+ basit grafik tasarımları

Program/Seviye: Sayısal sözel test kitabı şeklinde dizgi yapabilecek ve hertürlü ufak reklam çalışmalarımızı kapak tasarımlarımızı yapabilecek birini aramaktayız.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Nişantaşında Atölye eğitim dershanemizde tam zamanlı haftanın 6 günü çalışacak dizgi + diğer zamanlarda ofis işleri ile ilgilenecek kalıcı bir eleman arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0555 615 44 69
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

sayısal dizgi(test kitapları)+ basit grafik tasarımları - Türkiye Genelisayısal dizgi(test kitapları)+ basit grafik tasarımları - Türkiye Genelisayısal dizgi(test kitapları)+ basit grafik tasarımları - Türkiye Genelisayısal dizgi(test kitapları)+ basit grafik tasarımları - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap