"Scandic Eiendom" Emlak firması logo

Logo Tasarımları - "Scandic Eiendom" Emlak firması logo ...

adams43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 14-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Yaz başında yaptığım logo denemeleri. Sağ alttaki büyük olan kabul edildi.

Tümü üzerinde ve kabul edilen hakkındaki yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 18-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ustalardan gören olmadı mı acaba? Yorum gelseydi de bende birşeyler öğrenseydim.
Bu mesajdan alıntı yap
istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 18-10-2011 #3
genel olarak derli toplu ancak cevre borduru komple bordo yapman daha iyi ocaktı. Gri e bordo yapman ayrıntı olusturmus... ayrıca beyaz yazı sanki biraz cılız geldi zemin daha baskın geldi... ayttaki küçük yazılarıda büyük harfle yazsaydıh daha güzel olabilirdi, görüp bakmak lazım... birde arkadaki gri degrade rahatsız ediyo renk varyasyonları denenebilir...
Bu mesajdan alıntı yap

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 20-10-2011 #4
Sayın istakozzz yorum için teşekkürler.

Önerileriniz doğrultusunda yaptığım bazı değişiklikler ve arka plan renk alternatiflerini beğeninize sunuyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 21-10-2011 #5
sağ taraftan ortadaki daha iyi simdi... onun altındakindede gökyüzüz renginde iyilestermi yaparsan biraz daha acık mesala oda kullanılabilir birde EIEDOM... yezısını SCANDIC ile tam bolk yapmıssın onu biraz küçültüp ortalarsan daha iyi olur kanımca... çünkü sıkısmıs gibi durmakta... bunları yapıp kapat 2-3 sonra tekrar aç bak farkı göreceksin ilk yaptığınla kıyaslarsan.... kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 21-10-2011 #6
sağ taraftan ortadaki daha iyi simdi... onun altındakindede gökyüzüz renginde iyilestermi yaparsan biraz daha acık mesala oda kullanılabilir birde EIEDOM... yezısını SCANDIC ile tam bolk yapmıssın onu biraz küçültüp ortalarsan daha iyi olur kanımca... çünkü sıkısmıs gibi durmakta... bunları yapıp kapat 2-3 sonra tekrar aç bak farkı göreceksin ilk yaptığınla kıyaslarsan.... kolay gelsin...
Teşekkürler tüm yorumların için. . .
Bu mesajdan alıntı yap
byzed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byzed

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-10-2011 #7
Kabul edilmişse bitmiş demektir "Scandic Eiendom" Emlak firması logo
Bu mesajdan alıntı yap

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-10-2011 #8
Kabul edilmişse bitmiş demektir "Scandic Eiendom" Emlak firması logo
Onlar için bitse de benim için öğrenme süreci bitmedi "Scandic Eiendom" Emlak firması logo
Bu mesajdan alıntı yap