scent of a woman---KADIN KOKUSU

Sinema & Tiyatro - scent of a woman---KADIN KOKUSU Sponsorlu Bağlantılar Tür : Dram Yönetmen : Martin Brest Senaryo : Bo Goldman , Giovanni Arpino (Kitap) Görüntü Yönetmeni : Donald E. Thorin Müzik : Thomas Newman Yapım : 1992, ...

karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Dosya19

Alt 10-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tür : Dram
Yönetmen : Martin Brest
Senaryo : Bo Goldman , Giovanni Arpino (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Donald E. Thorin
Müzik : Thomas Newman
Yapım : 1992, ABD , 157 dk.

Oyuncular

Al Pacino (Albay Frank Slade) , Chris O'Donnell (Charlie Simms) , James Rebhorn (Mr. Trask) , Gabrielle Anwar (Donna) , Philip Seymour Hoffman (George Willis, Jr.)

Bir kolej öğrencisi olan Charlie, paraya ihtiyacı olduğundan kör bir adama, bir nevi "bebek bakıcılığı" yapmaya razı olur ama iş, umduğu kadar basit olmayacaktır. Çünkü Emekli Albay Frank Slate'in haftasonu için çok özel bir planı vardır.

Bu plana yolculuk, kadınlar, iyi bir yemek, birinci kalite şarap, tango, limuzin ve ne yazık ki, bir de 45'lik dahildir. İşin kötüsü, bunları yaparken Charlie'yi yanından ayırmaya da hiç niyeti yoktur.

Al Pacino'nun unutulmaz bir karakter çizdiği film, aslında 1974 yapımı İtalyan Profumo di Donna'nın yeniden çekimi. Yine de, bir çoklarına göre orijinalini aratmayacak derecede iyi. Tango sahnesine dikkat.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tango sahnesini izledikten sonra kendisine taptığım filmscent of a woman---KADIN KOKUSU
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2009 #3
Tango sahnesi evet çok çok iyiydi, ama Al Pacino' nun performansı (körü oynamak kolay değil bence) muhteşem ötesiydi. kaç kez izlediğimi hatırlamıyorum ama hala o performanstan etkileniyorum

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-08-2009 #4
tango sahnesini izledikten sonra kendisine taptığım filmscent of a woman---KADIN KOKUSU
Tango sahnesi evet çok çok iyiydi, ama Al Pacino' nun performansı (körü oynamak kolay değil bence) muhteşem ötesiydi. kaç kez izlediğimi hatırlamıyorum ama hala o performanstan etkileniyorum
al pacio nun oyunculuk dersi verdiği başyapıt desek daha doğru olur o zamanscent of a woman---KADIN KOKUSU
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 14-08-2009 #5
Görmeyen birini çok iyi oynamıştı Al Pacino.
Özellikle kırmızı spor arabayı kullanması süperdi,tekrardan izleyebilirim..
Paylaşım için teşekkürler scent of a woman---KADIN KOKUSU
Bu mesajdan alıntı yap