Scrat / Time Machine Animation

İlginç Videolar - Scrat / Time Machine Animation Sponsorlu Bağlantılar Uzun zaman önce izlemiştim ve ozaman dan buyana fanatik scrat sevenlerdenim..Umarım sizde beğenirsiniz... http://www.koreus.com/video/scrat-no-time-for-nuts.html...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 29-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zaman önce izlemiştim ve ozaman dan buyana fanatik scrat sevenlerdenim..Umarım sizde beğenirsiniz...

http://www.koreus.com/video/scrat-no-time-for-nuts.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 29-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu benim kankammmm Scrat / Time Machine AnimationD bayılıorum bitiyorum bu kadar iyimi olur bir animasyon kurguları mimikleri seslendirme herşeyiyle çok iyi. Buz devrindede olay yaratmıştı zaten garibim kendi çapında salak bişey Scrat / Time Machine AnimationD teşekkür ederim paylaşım için
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #3
Mükemmel yaa..Hasta hasta inanılmaz eğlendim.Gerçekten çok sağol creedwarScrat / Time Machine Animation
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 29-01-2009 #4
İrm gibi direk görüntü koymayı becerirsem ben daha da mutlu olucam sanırım..Beğenmenize sevindim arkadaşlar..I love scrat:P
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
animation, machine, scrat, time