scream tpyo

Tipografi Tasarımları - scream tpyo Sponsorlu Bağlantılar...

scream tpyo
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

scream tpyo

Alt 29-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

scream tpyo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 29-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
efsane geri döndü scream tpyo
çok başarılı buldum eline sağlık scream tpyo
Bu mesajdan alıntı yap
hamlet1987 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamlet1987(30)

Grafiker / Gaziantep

Alt 29-12-2008 #3
öncelikle eline sağlık çalışma güzel olmuş ben typo konusunda yeniyim vede senin bu işle çok ilgili oldugunu gördüm ve calışmalarını beğeni ile takip ediyorum mesela bu calışmalarda
diğer bi kaç çalışma daha gördüm insan başını yapmışlar harfleri falan tek tek yazıp mı koyuyoruz yani biraz anlatırsan sevinirim ben mesela corelde yapmak istiyorum yani tek tek mi yerleştiricem harfleri falan şimdiden çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2008 #4
cengizcim yine hoş bir çalışma olmuş emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2008 #5
Yine Typo konusunda başarılı bir iş..Ama bilgilerinden yararlanmak isteyenler var..detaylı bir ders anlatımı yapman lazım artıkscream tpyo Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Lucienne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucienne

Grafiker / Yurtdışı

Alt 29-12-2008 #6
tipografi güzel her zamanki gibi, yalnız kızın yüzü bulanık olmuş. Saçlarında da sorun var sanki (kurt adam gibi olmuş scream tpyo ) + fotoğrafın renk dengesiyle oynamanı tavsiye ederim scream tpyo
başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
eddA_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eddA_

Öğrenci

Alt 29-12-2008 #7
cok hos bı calısma olmus..emegıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 29-12-2008 #8
efsane geri döndü scream tpyo
çok başarılı buldum eline sağlık scream tpyo
teşekkürler

öncelikle eline sağlık çalışma güzel olmuş ben typo konusunda yeniyim vede senin bu işle çok ilgili oldugunu gördüm ve calışmalarını beğeni ile takip ediyorum mesela bu calışmalarda
diğer bi kaç çalışma daha gördüm insan başını yapmışlar harfleri falan tek tek yazıp mı koyuyoruz yani biraz anlatırsan sevinirim ben mesela corelde yapmak istiyorum yani tek tek mi yerleştiricem harfleri falan şimdiden çok teşekkürler
teşekkürler arkadaşım...
sonunda bitti =)
verdiğim linkteki yaptığım çalışma corelde yapılmıştır... bende corelde yapmayı düşünyorum dersen ben kısa yolu seçtim uygulamayı yaparken seri şekilde kopyaladım harfleri space aracılığı ile ama şöylede olabilirdi büyük puntoda kullanarak harfleri tek tek de yapabilirdim hem fonların daha iyi görünebilmesi açısından bence daha mantıklı olurdu ama benim burdaki amacım karakalem çalışmasını çağrıştırmaktı bende fonları daha küçük kullandım seri kopyalayarak...

cengizcim yine hoş bir çalışma olmuş emeğine sağlık...
teşşekkürler damla

Yine Typo konusunda başarılı bir iş..Ama bilgilerinden yararlanmak isteyenler var..detaylı bir ders anlatımı yapman lazım artıkscream tpyo Başarılar.
teşekkür ederim arkadaşım ama detaylı ders verecek kadar profsyonel bir iş yapmıyorum yaptığım çalışmalar amatörce yapılmış çalışmalar onun için bu konuda daha profesyonel olan kişilerin ders vermesi bence daha doğru olur...

tipografi güzel her zamanki gibi, yalnız kızın yüzü bulanık olmuş. Saçlarında da sorun var sanki (kurt adam gibi olmuş scream tpyo ) + fotoğrafın renk dengesiyle oynamanı tavsiye ederim scream tpyo
başarılar.
teşekkürler... evet renk dengesiyle oynanabilirdi ama çok rahatsız edici gözükmedi benim gözüme...

cok hos bı calısma olmus..emegıne saglık
teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
ALe..! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALe..!

Öğrenci (Grafik) / Balıkesir

Alt 29-12-2008 #9
QüzeL Çalışma...!
Bu mesajdan alıntı yap
cagrinho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagrinho

Öğrenci (Diğer) / İstanbul