ScriptCase Nedir ?

Php, Asp, Perl, Html - ScriptCase Nedir ? ...

ScriptCase Nedir ?
Rkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rkan

Webmaster / Rize

ScriptCase Nedir ?

Alt 30-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar anladigim kadariyla..scriptcase php script yazmayi kolaylasdiran bi script peki ne derece kolaylasdiriyor ingilizcem olmadigi icin anlamadim ama belki isinize yariya billir www.scriptcase.net de pek fazla bir sey anlamadim ve bunla urasmis olan arkadaslar ise bize kisa ve öz aciklama yaparsalar cok sevinirim
saygilar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

xcoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xcoder(35)

xxx

Webmaster / Yalova

Alt 03-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ScriptCase bir framework'tür yani bir çatıdır. Senin yazıcağın bir kod kümesinde kullanman gereken bazı sınıfları içerisinde barındırır ve seni yazma derdinden kuratarır. Eğer bu işe profesyonel anlamda gireceksen PHP nin ana çatısı olan ZEND'in geliştirdiği Zend Framework'ü kullanmanı tavsiye ederim. Heleki Zend Server , Zend Framework ve Zend Ide 3 lüsünü kullanırsan işin epey kolaylaşır.

Zend Framework Adresi : Zend Framework

Unutmayalımki PHP OOP dir. Bundan dolayı C , C++ , Java mantığı ile kodlama yapın. Sınıfları bol bol kullanın. Mysql'de kullanıcağınız Query lerde dikkatli olun , teknik hatalara mahal vermeyin.
Bu mesajdan alıntı yap