Şebnem Ferah Konser Afişi

Deneme Çalışmalar - Şebnem Ferah Konser Afişi ...

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tam öğrendik galiba biraz biraz derken kendi eksiklerimi o kadar iyi hisetmeye başladım ki :angel: Afişi yapmaya başlarken her şey iyi güzel hoş iş tipografiye gelince ben yazılara yazılar bana bakıyor neyin nerde durması gerektiğine ve büyüklüklerine karar veremiyorum bir türlü.. Eleştiriler belki bana yarar diye düşündüm :surprised:

Afiş A3 boyutundadır. Yazı boyutlarını ona göre değerlendirirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

berglakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berglakin(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. çalışmanızda daha hoş durmuş ama font seçiminiz bu olmak zorundamı Febah diye okunuyor sanki ilk bakışta
kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #3
evet bende onu fark ettim ama aslında o şu yüzden şebnem ferahın kendisinin logolaştırdıgı yazının aslı o ama normalde daha ince bir şekilde yazıldığı için R gibi gözüküyor ama ben ince yazıdıgımda kayboldugu için kalınlaştırınca ister istemez B ye döndü :S .
yorumun için tşk .

acaba neden kimse yorum yapmıyor.. Bu kadar mı kötü :S Kendimi kötü hissettim..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-04-2009 #4
bencede 1. çalışma hoş durmuş.Ama her zaman renkli çalışmaları beğenmişimdir.Renkler çok donuk.Daha iyi fontlarda kullanabilirsin.Yorum konusunada gelince merak etme görüldüğü zaman o kadar çok eleştiri alırsinki yeter artık dersin Şebnem Ferah Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 14-04-2009 #5
birinci çalışma diğerlerine göre daha iyi fakat Şebnem Ferah yazısı 2. çalışmadaki gibi aşağıda durursa daha hoş olacak sanki
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 14-04-2009 #6
Şebnem Ferah yazısı biraz sorunlu gibi şöyle bi albüm kapağı var şebnem hanımın onun yazı tipini kullanabilirsin bence gayette hoş olur..

Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #7
bencede 1. çalışma hoş durmuş.Ama her zaman renkli çalışmaları beğenmişimdir.Renkler çok donuk.Daha iyi fontlarda kullanabilirsin.Yorum konusunada gelince merak etme görüldüğü zaman o kadar çok eleştiri alırsinki yeter artık dersin Şebnem Ferah Konser Afişi
İyide bunlar hep rock ağırlıklı çalışmalar Şebnem Ferah Konser Afişi Rengarenk bi rock konser afişi gördün mü ? Şebnem Ferah Konser Afişi yada ne bilim bana garip geliyor ama yinede teşekkürler. YORUM yaptığın için Şebnem Ferah Konser Afişi)

birinci çalışma diğerlerine göre daha iyi fakat Şebnem Ferah yazısı 2. çalışmadaki gibi aşağıda durursa daha hoş olacak sanki
kolay gelsin
Peki bunu yaptıgım zaman Konser saat ve tarih yazısını nereye yazmam gerekiyor ki ? Yine yerleştirme 2 deki gibi olucaksa sadece renkmi hoşuna giden? Şebnem Ferah Konser Afişi

Şebnem Ferah yazısı biraz sorunlu gibi şöyle bi albüm kapağı var şebnem hanımın onun yazı tipini kullanabilirsin bence gayette hoş olur..

Benimde yazdığım şebnem ferah yazısı bununla aynıydı çünkü şebnem ferah bu yazıyı logo haline getirmiş. Ancak ben bu kadar ince yazdıgımda afişte kayboldugu için çizgi kalınlıgını artıttırdım o yüzdende R B ye döndü. Teşekkür yorum için
Bu mesajdan alıntı yap
delibadi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delibadi(33)

Grafiker / Zonguldak

Alt 16-04-2009 #8
zynopsis arkadaşa katılıyorum bende fazala yzı fonundan anlamam ama çalışmalar güzell olmuş elinesağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2009 #9
zynopsis arkadaşa katılıyorum bende fazala yzı fonundan anlamam ama çalışmalar güzell olmuş elinesağlık
Peki teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
KaleminELiFHali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KaleminELiFHali(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-04-2009 #10
ilki çok güsel bence..saat filanda altta olunca görsel kapatmamış saati - tarihi filan .. emeine salık Şebnem Ferah Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
konser afiş denemesi