Şebnem Ferah Konseri Afiş Çalışmam

Deneme Çalışmalar - Şebnem Ferah Konseri Afiş Çalışmam ...

OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 13-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Piksel hakkında birçok yazı gelecebileceğinin farkındayım.Baya kötüydü anca bu kadar düzeltebildim.
Yorumlarınızı bekliyorum.Bu işe meraklıyım ve malesef acemiyim kendimi geliştirmem için yorumlarınıza ihtiyacım olduğunu düşünüyorum...

Önemli Not:Konser falan hikaye böyle birşey yok aklıma bu geldi bunun hakkında yaptım Şebnem Ferah Konseri Afiş Çalışmam

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Burak AYDOGMUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burak AYDOGMUS

Grafiker / Balıkesir

Alt 13-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Görsel Hafızanı Geliştirirsen Güzel Sonuçlar Çıkacağından Emin Olabilirsin Şebnem Ferah Konseri Afiş Çalışmam
İyi Çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 13-10-2011 #3
Görsel Hafızanı Geliştirirsen Güzel Sonuçlar Çıkacağından Emin Olabilirsin Şebnem Ferah Konseri Afiş Çalışmam
İyi Çalışmalar
Yorumun için Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 13-10-2011 #4
kareye yakın ebatlardaki kağıtta düzelemeler biraz zorlayabilir dikey olarak uzun olsa düzenlemeyi daha iyi toparlayabilirsiniz
yazılarda gradienti kullanmayın derim tek renk olması daha iyi olabilir
renk seçimlerinizde fonu koyu kullanmak istiyorsanız yazı renklerinizi daha dikkat çeken renkler yaparsanız daha iyi olabilir mesela bu çalışmaya göre gri bir yazı olabilir diye düşünüyorum
fakat biraz da konser afiş görsellerinden yararlanırsanız renk uyumu, font kullanımı, görsel kullanımı gibi çok daha iyi sonuç alacağınıza eminim
emeğinize sağlık iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 13-10-2011 #5
kareye yakın ebatlardaki kağıtta düzelemeler biraz zorlayabilir dikey olarak uzun olsa düzenlemeyi daha iyi toparlayabilirsiniz
yazılarda gradienti kullanmayın derim tek renk olması daha iyi olabilir
renk seçimlerinizde fonu koyu kullanmak istiyorsanız yazı renklerinizi daha dikkat çeken renkler yaparsanız daha iyi olabilir mesela bu çalışmaya göre gri bir yazı olabilir diye düşünüyorum
fakat biraz da konser afiş görsellerinden yararlanırsanız renk uyumu, font kullanımı, görsel kullanımı gibi çok daha iyi sonuç alacağınıza eminim
emeğinize sağlık iyi çalışmalar
Font rengi başlangıçta bende beyaz olarak düşündüm ama nedense sonra bu hale getirdim...

Diğer hususlarada dikkat etmeye çalışıcam.
Yorumun için Teşekkürler.Artık böyle böyle geliştiricem kendimi Şebnem Ferah Konseri Afiş Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
berke25756 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berke25756

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 21-10-2011 #6
YAZILARI BİRAZ AÇIK RENKLİ YAPABİLİRDİN ARKA FON A BÖLE GRİ GRİ ALEV FONU YAPABİLİRDİN AMA GÜZEL OLMUŞ 5 VERİYORUM...:smile:
SÖLİİM YAKINDA BEN ÇOK GÜZEL ŞEYLERLE SİZE GELCM
Bu mesajdan alıntı yap
yvzhan60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yvzhan60

Matbaacı / Tokat

Alt 17-02-2012 #7
ben bu afişe bakarak kimin konser verdiğini maalesef anlayamam çünki yazmamışsın
Bu mesajdan alıntı yap
kelebek_fly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kelebek_fly(34)

Grafiker / Ankara

Alt 17-02-2012 #8
ben daha havalı hoş bir afiş bekledim açarken konuyu evet isimde yazılmamış ve bilgiler sönük kalmış sanki pek sempatik gelmedi bana işin açıkcası sanırım biraz daha çalışılabilir yinede emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap