seçim bilboardları

Graficafe - seçim bilboardları ...

seçim bilboardları
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

seçim bilboardları

Alt 16-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

seçimden önceki 20 güne kadar yani 9 marta kadar seçim fişi ve bilbord yapıştırmak yasakmış bir bilginiz varmı? piyasanın durgun olması sebebi ile bütün reklamcılar bu zamanı bekliyor diye tahmin ediyorum. en azından ben bekliyorum. bilbordların hazırlıklarını yapıyordum. ama bugun yüksek seçim kurulunun yasağını duydum. doğrumudur ? bilginiz varmı ?
biraz önce bir konu açmıştım ama nereye kayboldu anlamadım o yüzden tekrar yazdım. iki kez yayınlanırsa kusura bakmayın seçim bilboardları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mcakmaklar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcakmaklar

Baskıcı / Çanakkale

Alt 31-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
seçimden önceki 20 güne kadar yani 9 marta kadar seçim fişi ve bilbord yapıştırmak yasakmış bir bilginiz varmı? piyasanın durgun olması sebebi ile bütün reklamcılar bu zamanı bekliyor diye tahmin ediyorum. en azından ben bekliyorum. bilbordların hazırlıklarını yapıyordum. ama bugun yüksek seçim kurulunun yasağını duydum. doğrumudur ? bilginiz varmı ?
biraz önce bir konu açmıştım ama nereye kayboldu anlamadım o yüzden tekrar yazdım. iki kez yayınlanırsa kusura bakmayın seçim bilboardları

seçim yasakları diye bir yasağımız daha var tabi... ama bildiğim kadarıyla araç giydirmeler eminim ve billboardlar için serbestlik söz konusu olduğunu söylediler çanakkale için konuşuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bilboardlari, seçim