Şeffaf Kartvizit Team Medya

Baskı Öncesi - Şeffaf Kartvizit Team Medya Sponsorlu Bağlantılar Arakdaşlar selam konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemediğim için buraya açıyorum.Yanlışım varsa yönetim affetsin Bir firmaya şeffaf kartvizit tasarladım asetat a basılabileceğini tahmin ediyorum yanılıyor da olabilirim tecrübeli ...

spikeengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spikeengin

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arakdaşlar selam konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemediğim için buraya açıyorum.Yanlışım varsa yönetim affetsinŞeffaf Kartvizit Team Medya
Bir firmaya şeffaf kartvizit tasarladım asetat a basılabileceğini tahmin ediyorum yanılıyor da olabilirim tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum. yani bu materyalde nasıl renk kullanılabilir degradeli yada geçişli renkler sorun olurmu bu gibi şeyler.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

derya_d13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bahsettiğin kartvizit türü.. şeffaf PVC malzeme üzerine renkli basılabilen özel üretim bir kartvizit diye biliyorum. degradeli bir örneğini görmedim. ama tahmimce pvc'deki baskı kağıttaki veya ekrandaki degrade kalitesiyle aynı olmayacağından daha net bir çalışma yap derim ben..
Bu mesajdan alıntı yap

spikeengin

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #3
yok pvc diil bu asetat olması lazım tabi özel bi adı yoksa hiç kimse basmamış mı ya bu kartvizit denŞeffaf Kartvizit Team MedyaDŞeffaf Kartvizit Team Medya
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 05-06-2009 #4
yok pvc diil bu asetat olması lazım tabi özel bi adı yoksa hiç kimse basmamış mı ya bu kartvizit denŞeffaf Kartvizit Team MedyaDŞeffaf Kartvizit Team Medya
Basılmamış olması çok normal..
Asetad kağıdı küçük ebat bile olsa taşınabilir şekilde bişi değildir, çok kırılgan ve tabiri caiz ise oynak bir kağıttan neden kartvizit yapmak isteyelim?

İlla basıcam dersen bölgenizdeki en büyük dijital baskı merkezine gidin..
Bu mesajdan alıntı yap

spikeengin

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #5
xxxxx site
demek istediğim bu sitedeki gibi asetat mı bunlar değilmi materyalin adını bilen varsa söylesinŞeffaf Kartvizit Team Medya
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 05-06-2009 #6
bahsettiğin kartvizit türü.. şeffaf PVC malzeme üzerine renkli basılabilen özel üretim bir kartvizit diye biliyorum. degradeli bir örneğini görmedim. ama tahmimce pvc'deki baskı kağıttaki veya ekrandaki degrade kalitesiyle aynı olmayacağından daha net bir çalışma yap derim ben..
Burda belirti ama siz inatla bu değil dediniz.. bakınız aşşağıda...

Matbaalara sorun size nerde basacağınızı söyleceklerdir. Hatta ben size özel mesaj atayım. Şeffaf Kartvizit Team Medya
Bu mesajdan alıntı yap
angelus444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelus444(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2009 #7
sirigrafi baskı ile halledebilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
reklamciagbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamciagbi

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2009 #8
Malzemeniz şeffaf PVC, UV boyası ile UV baskı yapabilen matbaa makinesinde basılıyor, filmi ters alacaksınız boya altta kalacak böylece çizilmeyi önlersiniz... Ayrıca son olarak lakta atılması gerekiyor... Biraz pahalı bir işlem yani... Ofset tramı rahat rahat basılıyor sıkıntı olmaz...
Hala yaptıracak yer bulamadısanız özelden bilgi verebilirim...
Bu mesajdan alıntı yap
tayfta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tayfta

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-07-2009 #9
arkadaslar merhaba..
bana şeffaf kart basabilecek bi matbaa ismi biliyorsanız söyleyebilirmisiniz..
tesekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 31-07-2009 #10
bahsettiğiniz malzeme şeffaf pvc dir

asetata böyle bir baskı hiçde iyi olmaz

şeffaf pvc baskısında eğer iyi bir ustaya denk gelmezseniz serigrafi baskısı çok sağlıklı sonuç vermez o yüzden tavsiyem UV baskıdır

eğer hala arayış içerisindeyseniz tasarım dosyanızı, istediğiniz özellikleri ve kaç adet istediğinizi özel mesajla bildirin size teklif sunayım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları