şeffaf menü kabı için yardımmm

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - şeffaf menü kabı için yardımmm ...

eraksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 12-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba

Bir müşterimize menü hazırladık, menünün kapağını şeffaf istiyor yani kapak üzerine bir şefaf kapak daha istiyor koruyucu gibi bunun adına ne derler yada nerden yaptırtmalıyız bir fikri olan varsa paylaşırsanız sevinirim. Örnek olarak defterler vardır yani sprialli onların üzerine şefffaf buzlu gbi kap yaparlar bu tarzda bişey olacak. Yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 12-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benim anladığım kadarıyla bahsettiğiniz şey asetat olabilir. o şekilde aratırsanız belki yardımı olur.
Bu mesajdan alıntı yap

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 12-11-2009 #3
şeffaf pvc cilt olarak baktım netten ama :S şuan kesin bişey yok
Bu mesajdan alıntı yap
istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 14-11-2009 #4
300 gr aydıngere baskı yapıp dış kıısmda kullanabilirsin üzerinde sadece doku vea logo benzeri bir çalışma yapabilirsin veya üzerina lak çalışması yapıp sade kalabilir... buda buzlu bir görüntü verip sık durur veya aydınger üzerine rekli baskı yaptırırsan oda hoş olabilir..
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 14-11-2009 #5
Bence ince pvc kaplatıp eğer bir kaç sayfalı bir şeyse ilnce bir spiral veya normal dosya delgeci ile delip yaprakları birbirine tasrıma uyacak renkte bir kurdela ile tutturursun. Şık durabilir...
Bu mesajdan alıntı yap

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 16-11-2009 #6
yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar çiçekçilerin kutularında ki ince pvc den kullanıp menünün dış kapağına koruyucu kap yaptık yan kısımlara perçem çaktırdık şeffaf menü kabı için yardımmm
Bu mesajdan alıntı yap